Костюмований бал "Прощавай, осінь"

29 листопада 2011 р.

Костюмований бал «Прощавай, осінь»

29 листопада 2011 року у 1-му класі приватної Лінгвістичної гімназії пройшов бал «Прощавай, осінь». Діти з нетерпінням чекали цього свята. Вони  підготували вірші, танці та пісні про осінь.

Учні та гості зустрілися з чарівною леді-Осінь (Манчевська Діана). Але прийшла вона не сама, а зі своїми синами Вереснем (Бахолдін Єгор), Жовтнем (Степанюк Данило) та Листопадом (Яценко Гліб), які зачитали присутнім вірші про красу осінньої пори. Завітала на бал і Злива (Пітатєлєва Діана), яка заспівала пісню «Непогода», а інші дівчата - Кульгейко Софія, Антоненко Катя, Ластова Софія та Власюк Катя - подарували гостям чудовий танець з парасольками.

Також на свято «прилетів» осінній Вітер (Руденко Гордій), який приніс дітям цікаву гру «Впізнай листочок».

Цікавинкою свята стала поява Тропічної квітки (Косолап Олександра). У тропіках немає осені, тому вона не знала про цю чудову пору року. Але учні із задоволенням розповіли їй про різнобарвну красу осені, її дари. А розповісти Тропічній квітці про осінь допомогла театралізована костюмована сценка, в якій взяли участь Максименко Іван, Клименко Софія, Крамаренко Ігор. Вус Влад, Кульгейко Софія.

Насамкінець діти презентували ще один танок - хлопчики запрошували дівчаток і кружляли разом у запальному вальсі. Бал завершено, але приємні спогади залишаться надовго.

(Фотозвіт з заходу ви можете переглянути на фотогалереї сайту)

Див. також свято Осені у  2012-2013 (у 1-А, 1-Б, 3 класах), 2013-2014, 2014-2015,

2015-2016 (у 1-А, 1-Б)  н. р