Результати вступу випускників гімназії до ВУЗів

 

Результати вступу випускників гімназії

до вищих навчальних закладів

 

      Усі випускники нашої гімназії (а у нас вже було вісімнадцять випусків !!!) 100-відсотково вступили до вищих навчальних закладів м.Києва та зарубіжних держав.


2020 рік


№ п/п 

ПІБ  випускника  

Назва ВУЗу

Факультет

1.

Бузулутська Анастасія

Академія ім. Сальвадора Далі

комп’ютерна графіка

2.

Голь Катерина

Київський національний університет

факультет журналістика

реклама та зв’язок з громадкістю

3.

Дереза Владислав

Київський національний торгівельно-економічний  університет

факультет економіка бізнесу

4.

Замурій Іван

Київський національний торгівельно-економічний  університет

факультет інженерія програмного забезпечення

5.

Котик Софія

Київський національний торгівельно-економічний  університет

факультет менеджмент персоналу

6.

Лазаренко Дар’я

Київський національний лінгвістичний  університет

факультет сходознавства

7.

Міщенко Олександра

Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського

факультет інформатики та обчислювальної техніки

8.

Осіпов Артем

Presovska univerzita

(Словакия)

факультет готельно -ресторанного бізнеса

9.

Петрова Ганна

Київський національний лінгвістичний  університет

факультет філології

10.

Погосян Маргарита

Київський національний торгівельно-економічний  університет

факультет міжнародного права

11

Репейчук Марія

Київський університет культури

факультет звукорежисури

12

Сіроштан Олена

Національний авіаційний університет

факультет журналістики

 

13

Смоленська Маргарита

LCC international university

(Литва)

contemporary communication

14

Тітов Вадим

Київський національний економічний  університет ім. В.Гетьмана

факультет міжнародних відносин

15

 

Рак Марія

Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського

факультет електроенергетика, електротехніка та електромеханіка


                                                 

2019 рік


№ п/п 

ПІБ  випускника  

Назва ВУЗу

Факультет

1.

Димарець Дар’я

Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова

 

факультет психології

2.

Скопич Владислав


Національний авіаційний університет


факультет інформаційно-діагностичних систем

3.

Соловій Кароліна

Національний авіаційний університет

·                   

                    факультет 

         лінгвістики та  соціальних комунікацій

 

4.

Науменко Дар’я

Georgian College, м. Баррі
(Канада)

Computer Programmer

5.

Пілунський Данило

Київський університет культури

           факультет

зв'язків з громадськістю і журналістики

 

6.

Мельникова Анастасія

Toulouse Businness School Barcelona
 (
Іспанія)

факультет

 фінансів

7.

Стрехо Владислав

Вища Банківська Школа у Вроцлаві
(Польща)

факультет

фінансів

8.

Щеглов Владислав

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця

факультет

медичний

9.

Ярощак Анна

Єнський  університет імені Фрідріха Шиллера
(Німеччина)

факультет юридичний

10.

Ренгач Анна


Studienkolleg
(Німеччина)

 

факультет

гуманітарний




2018 рік


 № п/п 

ПІБ  випускника  

Назва ВУЗу

Факультет

Умови навчання


1.

Брикалов Олексій

Національний авіаційний університет

Факультет мультимодальної логістики 

бюджет


2.

Денисюк Денис

Національний авіаційний університет

Факультет кібербезпеки

контракт




3.

Коваленко Олексій

Міжнародний науково-технічний університет ім. Бугая

Факультет компьютерної техніки

контракт


4.

Коротєєва Анастасія

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтва

Факультет культурології

контракт


5.

Косинський Артур

Київський національний університет ім. Тараса Шевченка

Факультет правознавства

контракт


6.

Кошова Поліна

Національний авіаційний університет

Факультет кібербезпеки

бюджет




7.

Ластівняк Артур

Київський національний економічний університет

Факультет економіки

контракт


8.

Мішкой Анастасія

Національний медичний університет ім.Богомольця

Медичний факультет

бюджет


9.

Онищенко Анастасія

Київський міжнародних університет

Факультет міжнародних відносин

бюджет


10.

Прокоф'єв Кирило

Києво-могилянська академія

Факультет права

контракт


11.

Радченко Анастасія

Київський Університет                               ім.  Б. Грінченка

Історико-філософський факультет

бюджет


12.

Себиченко Ілля

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності

Факультет пожежної безпеки

контракт


13.

Стерпул Юрія

Національний педагогічний університет ім. Драгоманова

Факультет інформатики

бюджет


14.

Тараненко Софія

Національний університет "Києво-Могилянська академія"

Факультет гуманітарних наук

контракт




 2017 рік


 № п/п 

ПІБ  випускника  

Назва ВУЗу

Факультет

Умови навчання

1.

Вітенко Єсенія

Києво-Могилянська академія

Факультет гуманітарних наук

бюджет

2.

Деревчук Ігор

Київський національний
торговельно-економічний
університет

Факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу

контракт

3.

Завершинська Єлизавета

Варшавський університет (Польща)

Факультет міжнародних відносин

контракт

4.

Кобець Олександр

Київський університет «Україна»

Філологічний факультет

контракт

5.

Коваленко Данило

Київський політехнічний університет

Факультет інформатики ти обчисювальної техніки

бюджет

6.

Макабула Ірина

Київський національний
торговельно-економічний
університет

Факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу

контракт

7.

Сугак Іван

Лодзинський політехнічний університет
(Польща)

Факультет технічної фізики,інформатики і прикладної математики

бюджет

8.

Сушинський Ілля

Київський авіаційний університет

Інститут аеронавігації

бюджет

9.

Усик Марія

Лодзинський медичний університет (Польща)

Факультет охорони здоров'я

контракт

10.

Щербак Юлія

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця

Медичний факультет

бюджет



 

2016 рік


 № п/п 

ПІБ  випускника  

Назва ВУЗу

Факультет

Умови навчання

1.

Вітенко Єсенія

Києво-Могилянська академія

Факультет гуманітарних наук

бюджет

2.

Деревчук Ігор

Київський національний
торговельно-економічний
університет

Факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу

контракт

3.

Завершинська Єлизавета

Варшавський університет (Польща)

Факультет міжнародних відносин

контракт

4.

Кобець Олександр

Київський університет «Україна»

Філологічний факультет

контракт

5.

Коваленко Данило

Київський політехнічний університет

Факультет інформатики ти обчисювальної техніки

бюджет

6.

Макабула Ірина

Київський національний
торговельно-економічний
університет

Факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу

контракт

7.

Сугак Іван

Лодзинський політехнічний університет (Польща)

Факультет технічної фізики,інформатики і прикладної математики

бюджет

8.

Сушинський Ілля

Київський авіаційний університет

Інститут аеронавігації

бюджет

9.

Усик Марія

Лодзинський медичний університет (Польща)

Факультет охорони здоров'я

контракт

10.

Щербак Юлія

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця

Медичний факультет

бюджет




2015 рік


№ п/п

ПІБ  випускника

Назва ВУЗу

Факультет

Умови навчання

1.

Андреєв Сергій

Варшавський політехнічний університет 
(Польща)

Технічний факультет

бюджет

2.

Вихор Анастасія

Краківський економічний університет
(Польща)

Факультет економіки та управління

контракт

3.

Дашкевич Сергій

Університет "Крок"

Менеджмент та адміністрування

контракт

4.

Грабовська Анна

Торгівельно-економічний університет  м.Київ

Ресторанно-готельний та туристичний бізнес

контракт

5.

Акрам Рустам

Академія ім.Анджея Морджевського,  м.Краків
(Польща)

Готельно-туристичний бізнес

контракт

6.

Заєць Катерина

Краківський економічний університет
(Польща)

Факультет економіки   та управління

контракт

7.

П’ята Юлія

Краківський економічний університет
(Польща)

Факультет економіки та управління

контракт

8.

Пілунський Семен

Національний авіаційний університет

Електронні пристрої та системи

бюджет

9.

Кобець Оксана

Київський Національний торгово-економічний університет

Факультет економіки, менеджменту та права

бюджет