Про гімназію

Відеопрезентація

приватної Лінгвістичної гімназії

Міжнародна співпраця

Важливу роль у роботі та розвитку гімназії відіграє міжнародна співпраця.

Польща. Гімназія тісно співпрацює з Генеральним Консульством Республіки Польща в Києві, Спілкою поляків України, Польським культурно-освітнім товариством ім. А. Міцкевича. Укладено угоди про співпрацю з кількома школами Польщі.  Учні мають можливість щороку відпочивати та поглиблювати знання з польської мови в Польщі.

Великобританія. Гімназія співпрацює з Міжнародним освітньо-методичним центром «Пірсон-Дінтернал» та Міжнародним Британським мовним центром «East –West Bridge Centre». Учні гімназії кілька разів проходили освітню практику з англійської мови в Лондоні.

Франція, Германія. Ми також співпрацюємо з Французьким культурним центром та Німецьким культурним центром «Гете–Інститутом». У минулому році гімназисти, які вивчають німецьку та французьку мову, відвідали Францію, Німеччину та сусідні країни.