"Запрошуємо в осінь..." (Свято осені у 1 класі)

22 листопада 2013р.

«Запрошуємо в осінь…»

(Свято осені у 1 класі)

Природа всюди розкошує,

Немов зібралася на бал.

То пані Осінь всім готує

Чудовий, пишний карнавал.

На початку листопада вчителі та батьки першокласників приватної Лінгвістичної гімназії отримали незвичайне запрошення на осінній бал від самої пані Осені. А відбувся бал 22-го листопада.

Дивовижне дійство розпочали осінні листочки (Бурцева Катерина, Овчаренко Настасія, Лялька Катерина, Андронов Данило, Руденко Арсеній, Колтунова Дар’я, Кочевих Анастасія). Під чудову музику діти виконали танок і запросили до зали пані Осінь. Чудова, в пишному вбранні, королева балу (Дідович Кароліна) та всі першачки відкрили свято мелодійною піснею «Іде красуня-осінь».

Один за одним вітали пані Осінь гості карнавалу. Місяць Вересень (Тимошок Ілля) подарував кошик яблук, Жовтень (Степаненко Назар) – кошик з овочами, а Листопад (Авраменко Данило) прикрасив клас різнокольоровим осіннім листям.

Кумедна супутниця Осені пані Злива (Будзинська Олександра) прийшла не одна, а з відомою міжнародною артисткою. Маша (Кулик Катерина) з мультфільму «Маша та ведмідь» чудово виконала пісню «Варення» та ще й гостей почастувала.

Осінній Вітерець (Гайдукевич Владислав) підготував для всіх присутніх гру «Вгадай, з якого дерева листочок?». А прекрасні Калинки (Овчаренко Настасія, Будзинська Олександра, Колтунова Дар’я) виконали запальну пісеньку «Ой є в лісі калина!».

Оце так сюрприз! На свято завітала навіть гостя             з далеких екзотичних країн – Тропічна квітка (Седлецька Ліза). Вона вирішила дізнатися все про осінню пору року, аби розповісти своїм друзям. А у подарунок заморська гостя разом    з усіма учнями виконала пісню англійською мовою «Happyfish!».

Завітали на свято й смачні овочі: Морква (Бурцева Катерина), Бурячок (Руденко Арсеній), Капуста (Кочевих Анастасія), Огірочок (Овчаренко Настасія), Часник (Тимошок Ілля), Диня (Лялька Катерина) та Гарбуз (Андронов Данило). Вони підготували музичну сценку «Овочі на городі».

Бал добігає кінця, місяць Листопад і пані Осінь завершують свято. Вони вирушають у довгу путь до наступного року.

Чудове свято підготували та провели: куратор 1 класу, вчитель вищої категорії Ніколаєва Оксана Миколаївана, вчитель музики, заслужена артистка естрадного мистецтва України Галанська Валерія Валеріївна, вчитель хореографії Яцків Роман Ярославович. Завдяки наполегливій праці цих вчителів малюки, які ще два місяці тому вперше переступили поріг гімназії, майстерно танцювали, співали та розповідали вірші. Учні вправно розказували про осінні прикмети та ділилися розповідями про свої улюблені заняття восени.

Бал закінчився, але веселий настрій та гарні спогади залишаться з гостями свята ще надовго.

(Фотозвіт зі Свята осені у 1-му класі Ви можете переглянути на фотогалереї сайту)

Див. також свято Осені у 2011-2012, 2012-2013 (у 1-А, 1-Б, 3 класах), 2014-2015,

2015-2016 (у 1-А, 1-Б)  н. р.