16 листопада 2012 р.
Свято "Осіння робота - краса та щедроти" у 3-му класі
Осінь! Яке диво навкруги! Чарівні ліси, вбрані в золото і багрянець, яскраве сонце на чистому синьому небі. Вільний вітер гуляє просторами і гойдає жовті листочки у дивовижному прощальному танці. Спокій і тиша довкола.
З давніх часів люди, зібравши багатий урожай, святкували і веселились. Ось і у 3-му класі приватної Лінгвістичної гімназії 16 листопада 2012 року під керівництвом куратора класу Грідасової Наталії Асафіївни та вчителя музики Галанської Валерії Валеріївни відбулося свято осені «Осіння робота – краса та щедроти».
Свято розпочали ведучі Цимбал Олексій, Мацко Дарина, Пайда Каріна та Дашковський Олександр. Учні прочитали вірші про яскраву пору року, створивши відповідну неповторну атмосферу.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2012-2013/osin_3_efgallery1/5_gor.jpg)
Також у гості до дітей завітала чарівна Осінь, роль якої зіграла Муравйова Анна. Разом з нею прилетіли кольорові листочки (Пеліновська Вероніка, Цісельський Микола, Боримський Микита, Березкіна Настя), які закружляли у запальному танці.
А ось журавлі (Людвиченко Всеволод, Пінчук Євгенія, Сівашов Спартак та Порохнюк Таїсія) уже зібралися у вирій, але вирішили перед відльотом попрощатися з малечею. Вони заспівали пісню «Був собі журавель». Діти побажали їм щасливої дороги та пообіцяли з нетерпінням чекати їх повернення.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2012-2013/osin_3_efgallery1/8_gor.jpg)
Про красу осіннього саду та щедрість городу усім присутнім розповіли Бородай Богдан (Господар), Чепурна Ганна (Господиня), Гузько Михайло (Сад), Жидкова Ольга (Город) та Свідерська Софія (читець).
Осінь багата своїми дарами. І саме осінніми ласощами – яблуками, грушами, горіхами, виноградом – пригощали в кінці свята юних артистів їх батьки. А директор гімназії Дашковська Валентина Петрівна подякувала усім за підготовку такого чудового заходу та почастувала присутніх солодощами.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2012-2013/osin_3_efgallery1/11_gor.jpg)
Свято завершено, але приємні спогади залишаться надовго.
(Фотозвіт зі свята ви можете переглянути на фотогалереї сайту)
Див. також свято Осені у 2011-2012, 2013-2014, 2014-2015, 2015-2016 (у 1-А, 1-Б) н. р.