Свято Першого дзвоника

1 вересня 2018 р.

Свято Першого дзвоника

Всі ми родом з дитинства. І Перше вересня – особливий день для кожного з нас.

Свято    Першого    дзвоника –    це    урочиста    і хвилююча подія, яка єднає учнів, батьків та вчителів в одну дружню сім'ю, нашу гімназійну родину. Святково вбрані дітлахи поспішають до школи. Канікули залишилися в сонячних згадках, а попереду – нова мандрівка до країни знань, нові шляхи, нові відкриття та досягнення!

Для найдоросліших вихованців приватної Лінгвістичної гімназії цей день є надзвичайно хвилюючим, адже Перший дзвоник для них сьогодні пролунає востаннє.

Для першокласників День знань – неймовірно урочиста подія, яка запам’ятається  їм  на все життя, бо вони вперше  переступають поріг школи!

Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі… Саме з цього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Свято розпочалося урочистим виносом Державного прапора України під звуки Козацького маршу, який виконав ансамбль барабанщиків приватної Лінгвістичної гімназії під керівництвом концертмейстера гімназії Галанської Валерії Валеріївни. Потім традиційно прозвучали Державний гімн України та гімн Євросоюзу.

Зі щирими вітаннями до присутніх звернулася засновник та директор гімназії, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, заслужений діяч культури Польщі Дашковська Валентина Петрівна. Вона поздоровила присутніх із Днем знань, з початком нового навчального року. Валентина Петрівна побажала першокласникам бути старанними учнями, примножувати особисті успіхи та досягнення гімназії. Одинадцятикласникам  пані директор дала настанову плідно попрацювати протягом навчального року, щоб вступити до омріяних вищих навчальних закладів.

Із    вітальними   словами   до   всіх  присутніх    звернувся     гість,   якому    завжди    раді   в  гімназії,   -    настоятель   церкви   святих  мучеників   Адріана  та  Наталії,   голова   відділу   релігійної  освіти    та духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії  отець  Роман.   Отець Роман зачитав молитви та освятив гімназійну родину, щоб навчальний рік з Божою  допомогою  минув спокійно   та плідно.

Настала найбільш зворушлива й хвилююча мить свята – учні першого класу зачитали вірші. Найменші гімназисти надзвичайно старанно, бадьоро та  впевнено  впорались   зі   своїм   першим  в житті іспитом!

Найурочистішою частиною свята стала посвята  нових учнів у гімназисти, складання ними урочистої обітниці та виконання гімну гімназії. Всі нові учні отримали подарунки від засновника гімназії Валентини Петрівни Дашковської.

Приємні слова пролунали з уст одинадцятикласників. Найстарші вихованці насамперед подякували своїм наставникам за невтомну працю, за добро й турботу, а також випускники привітали першокласників та всю гімназійну родину. Своїм молодшим друзям вони побажали старанно вчитися та бути гідними звання гімназиста приватної Лінгвістичної гімназії.

Наприкінці свята пролунав Перший дзвоник, який сповістив про початок нового навчального року.

Бажаємо всім, щоб у новому навчальному році ваші здібності, старання та наполегливість стали запорукою нових визначних досягнень. Мудрості всім, терпіння та взаєморозуміння. Нехай кожен новий день дарує цікаві враження і яскраві емоції. Здоров’я, добробуту, миру й злагоди кожній родині!

Нехай вам щастить у новому навчальному році!

Зі святом вас!

(Фотозвіт зі свята Першого дзвоника Ви можете переглянути на фотогалереї сайту)

Див. також свято Першого дзвоника у 2011-2012, 2012-2013, 2013-2014, 2014-2015, 2015-2016, 2016-2017, 2017-2018 н.р