День знань

1 вересня 2011 р.

День знань

День знань  - завжди зворушливе свято для всіх. Це свято, яке об’єднує учнів, батьків, вчителів, яке єднає покоління. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи, тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує справжніми людьми та патріотами своєї Батьківщини.
     Свято Першого дзвоника в гімназії розпочалося з урочистої лінійки, на яку під святкові фанфари заходили наші новачки-першокласники, а також випускники, для яких цей навчальний рік стане останнім.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулася директор гімназії Валентина Петрівна Дашковська. Вона привітала учнів, батьків, колег та гостей з Днем знань, з початком нового навчального року. Валентина Петрівна побажала всім присутнім міцного здоров’я, домашнього затишку, щастя та радості, вчителям – незгасаючого натхнення та творчих злетів, а учням – успіхів у навчанні та нових звершень.

Від імені батьків з привітальним словом виступила Любов Анатоліївна Пітатєлєва. Чотири роки тому з золотою медаллю гімназію закінчив її син Пітатєлєв Ілля, який в цьому році закінчив два факультети Національної академії управління з червоними дипломоми. А цього року до першого класу вступає її внучка  Діана. Любов Анатоліївна подякувала всьому педагогічному колективу за плідну працю, а особливо директору гімназії за той титанічний труд, що був покладений на благо процвітання гімназії, за її людяність, порядність та доброту.

Після цього свої таланти нам продемонстрували першокласники. Кожен з них підготував коротенький віршик про школу, свої сподівання перед початком навчання, і, незважаючи на хвилювання, усі хлопчики та дівчатка виступили дуже вдало!

Першокласників привітали батьки. За добрим народним звичаєм вони благословили дітей хлібом-сіллю та барвистим рушником, а також засіяли дитячі голівки житом-пшеницею, щоб зростали малюки, сповнені зернами знань.

Звичайно, учні 11-го класу також підготували слова поздоровлення для усіх присутніх. Найбільш теплі, зворушливі поетичні рядки, а також чудові букети квітів подарували випускники своїм вчителям.
      Для усіх присутніх прозвучала чудова авторська пісня нашої випускниці Слободян Дар'ї у виконанні Коткової Діани, Кисельової Ольги та самої авторки. Це тріо постійно радує нас своїми талантами.

Не обійшлося без казкових героїв! Тож невипадковими гостями на святі були Незнайко та Знайко, які вручили учням Ключ знань, що допоможе досягти високих результатів у навчанні.
      Крім першокласників, нашу дружню гімназійну родину  поповнили ще 22 учні. Усі новачки були посвячені у гімназисти, а потім отримали подарунки від директора гімназії.

Перший дзвоник, який подали першокласниця Пітатєлєва Діана та випускник гімназії Мельник Володимир, проголосив про початок нового навчального року. Сподіваємося, що наші учні будуть сумлінно навчатися, щодня пізнавати щось нове, стануть у майбутньому гідними громадянами нашої держави і прославлятимуть Батьківщину на міжнародному рівні.

(Фотозвіт зі свята ви можете переглянути на фотогалереї сайту)

Успіхів вам, гімназисти!

Див. також свято Першого дзвоника у  2012-2013, 2013-2014, 2014-2015, 2015-2016, 2016-2017 н.р.