Прощання з Букварем

24 квітня 2012 р.

Прощання з Букварем

Прощання з Букварем - свято, на якому першокласники прощаються зі своїм головним підручником – Буквариком. Здається, тільки вчора прийшли до гімназії на перший дзвінок, а вже – закінчують перший клас. Саме з Букваря починається цікавий шлях у світ знань. Ця чудова книжка ввела першокласників у таємничий світ літер, навчила читати, познайомила з новими словами.

24 квітня в приватній Лінгвістичній гімназії відбулося яскраве і незабутнє свято «Прощання з Букварем». З нагоди радісного і разом з тим трішки сумного свята в житті маленьких  першокласників зібралися батьки і рідні першокласників, вчителі та гості.

Перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Алфавітний король (Бахолдін Єгор) та його слуги: «Знак питання» (Руденко Гордій), «Крапка» (Власюк Катя), «Знак оклику» (Крамаренко Ігор) відправились у казкову подорож з метою зібрати всі букви алфавіту. Протягом цієї подорожі вони отримали пораду від Мудреця (Максименка Івана), зустріли казкових героїв – Попелюшку (Матвєєва Олександра), Білосніжку (Пітатєлєва Діана), Дюймовочку (Поліщук Юля), Мальвіну (Клименко Настя) та Буратіно (Яценко Гліб). Золотий ключик, який  передав Буратіно Алфавітному королю, допоміг знайти шлях і повернути букви у Королівство. Протягом подорожі учні побували також у Країні Знань. Королева Казка (Антоненко Катя) познайомила дітей з Принцесою Мовлення (Ластова Софія), яка привела всіх на стежину ДОБРА і НАУКИ. Першокласники прочитали Абетку ввічливості. Кожна літера алфавіту представляла себе. Яка чудова і багата українська мова! Скільки прекрасних слів відкрила кожна літера!

Щедра, щаслива, щира душа,

Шановна особа, широка натура,

Сповнена внутрішньої культури.

І зовсім, діти, для нас не диво,

Що, це звичайно, шляхетна людина!

Цікавинкою свята була поява Відьми (Василенко Софії).  Вона своїми чарами та запальним танцем вирішила перетворити на Незнання Країну Знань, позбутися Короля та вчителів. Але Алфавітний король враз повернув усе на місце. Адже, навчатись – це цікаво!

Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, танці не залишили байдужим нікого. На завершення свята засновник Лінгвістичної гімназії Дашковська Валентина Петрівна

подякувала батькам першокласників за виховання дітей, а учням – за участь у святі.

Батьки першокласників, отримавши безліч позитивних емоцій, висловили вчителям та керівництву гімназії подяку за кропітку працю у навчанні та вихованні дітей.

Свято закінчилось, та спогади про нього будуть з нами все життя. Гарної вам мандрівки стежинами знань, маленькі школярі!

Прощавай, Букварику!

Наш найперший друже!

Ми тобі, Букварику,

Дякуємо дуже!

(Фотозвіт зі свята ви можете переглянути на фотогалереї сайту)

Див. також свято Букварика у 2012-2013, 2013-2014, 2014-2015, 2015-2016 (1-а, 1-б) н. р.