Свято Букварика у 1-Б класі

11 травня 2016 р.

Свято Букварика у 1-Б класі

11 травня 2016 року першокласники 1-Б класу приватної Лінгвістичної  гімназії прощалися зі своїм першим  підручником – Букварем.

Розділити радість цього свята до малюків завітали учителі, батьки, бабусі, дідусі, братики і сестрички.

Першокласники з гордістю демонстрували знання та вміння, набуті за цей короткий час,  вони розповідали віршики, співали пісні про веселу Абетку.

У жартівливій формі учні  розповідали про те,  як інколи непросто давалося їм вивчення Букварика, а ще співали веселі пісеньки, розігрували сценки.  І це їм дуже подобалося: оченята світилися радістю, захопленням та гордістю. А в очах батьків виднілися сльози... Адже, здається, зовсім недавно їхні дітлахи вперше переступили поріг гімназії, вперше відкрили Букварик, прочитали своє перше слово…, а сьогодні вони вже впевнено читають, рахують, вільно почуваються на сцені.

Не без уваги залишили маленькі гімназисти найрідніших людей, свою любов батькам вони висловили у віршиках і піснях.

Швидко промайнув перший навчальний рік - рік  великих успіхів та маленьких невдач, щасливого сміху і щирих сліз, перших перемог. Усі дітки підросли, зміцніли,  багато чого навчилися.

Найпершу  сходинку шкільного життя  першокласники подолали гідно, а допомагала їм у цьому їхня вчителька - Коркішко Олена Олегівна , яка є для малят і другою мамою, і другом, і мудрим наставником.

Нехай щастить вам, дорогі гімназисти, на цікавому шляху до знань!!!

Див. також прощання з Букварем у 2011-20122012-2013, 2013-2014, 2014-2015, 2015-2016 н. р.