24 грудня 2011 р.
Новорічне свято
Зима – надзвичайна, прекрасна, дивовижна пора року. Коли на ясно-блакитному небі сяє сонце, ріки та озера скуті кригою, гілки дерев та кущів вкриті інеєм, все навкруги світиться та виблискує, здається, що потрапив у казку. А ще зима – це час веселих свят, час, коли збуваються найзаповітніші мрії та фантазії, час щастя, веселого сміху та подарунків. Одному з найулюбленіших дитячих свят – Новому року – був присвячений концерт, що відбувся у приватній Лінгвістичній гімназії 23 грудня 2011 року.
Усі присутні – гості, вчителі, батьки, гімназисти уже вкотре впевнилися, що наша рідна гімназія неймовірно багата на таланти. Кожен виступ – як сольний, так і колективний - був неповторним, цікавим, унікальним. Учні своїми неймовірними творчими здібностями змогли задовольнити кожного, навіть найвибагливішого глядача.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/new_year_efgallery1/2_gor.jpg)
Звичайно, зважаючи на тематику концерту, багато номерів було присвячено саме зимі та новорічним святам. Так, учні 2-го класу виконали чудову новорічну пісню, яка давно вже набула світової популярності – «Jingle bells». Вперше глядачі змогли побачити на сцені творчий квартет учениць 5-го класу Мішкой Анастасії, Леонової Олександри та учнів 6-го класу Науменка Микити та Міненко Єлизавети, які заспівали різдвяну пісню «Mon beau sapin» на французькій мові. Дуже сподобався глядачам виступ учнів 3-го класу, які виконали композицію з мюзиклу «Чародії» «Сніжинка».
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/new_year_efgallery1/10_gor.jpg)
Програму концерту було складено так, що публіці не доводилося сумувати. Вокальні та інструментальні виступи вдало чередувалися з хореографічними номерами. Надзвичайно веселі танці подарували глядачам учні 3-го класу (танок «Їжачки») та наші наймолодші гімназисти – першокласники (танок «Барбарики»). Дуже цікавий сюжетний танцювальний номер «Бродвей» виконали учні 4-го класу Обушевська Катерина та Дмуховський Нікіта. Захопливим екзотичним індійським танком порадувала присутніх Мішкой Анастасія, учениця 5-го класу, а дівчата з 8-го класу підготували та виконали сучасний танок «Хіп-хоп». Пристрасну «Латіну» подарували глядачам Коротєєва Анастасія, Мішкой Анастасія, Леонова Олександра, Радченко Анастасія та Кошова Поліна.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/new_year_efgallery1/6_ver.jpg)
Дуже цікавими виявилися інструментальні номери у виконанні Новікова Михайла, учня 10-го класу та Фоменко Маргарити, учениці 8-го класу. Свої пісні виконали під акомпанемент фортепіано (вчитель музики Валерія Валеріївна) та бас-гітари (Новаковський Павло, учень 10-го класу).
Також слід зазначити, що на концерті було досить багато не тільки колективних, а й сольних номерів. Так, наприклад, учениця 10-го класу Шадурська Аліна виконала зворушливу пісню с репертуару Тоні Брекстон «Angel», а її однокласниця Новак Анастасія заспівала композицію «Forever young». Прекрасний рівень вокальної підготовки продемонстрував учень 6-го класу Шекера Євген, який вразив глядачів піснею «Молитва». Нотку ностальгії додав до свята своїм виступом Маркелов Іван, заспівавши пісню з репертуару гурту «Секрет» - «Привет». Таємничо-романтична атмосфера панувала у залі під час виступу учня 10-го класу Новаковського Павла, який виконав пісню «Wiked game», а номер учениці 10-го класу Руденко Єлизавети – композиція «Слідом за тобою», навпаки, був дуже запальним.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/new_year_efgallery1/24_gor.jpg)
Приємно, що професійний рівень молодих артистів невпинно росте, що довели учні 5-го класу, які виконали пісню «Waterloo». Традиційно цікавим був номер у виконанні хлопців та дівчат 7-го класу, які заспівали пісню «Иностранец», а виступ 6-го класу «Лети, беги» був своєрідним поєднанням пісні і танцю.
Справжньою кульмінацією концерту став вихід на сцену вчителів. Заступник директора гімназії Анатолій Вікторович Коренюк разом із ученицею 11-го класу Котковою Діаною виконав жартівливу пісню «От сосны», а вчитель музики Валерія Валеріївна Галанська та вчитель географії Павло Андрійович Бурков вразили глядачів пристрасністю та чуттєвістю, виконавши популярну композицію «Я тебе не верю».
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/new_year_efgallery1/15_ver.jpg)
Мабуть правильно, що концерт завершували найстарші гімназисти - дівчата з 11-го класу Коткова Діана, Слободян Дар’я та Кисельова Ольга. Вони виконали емоційну пісню «Я приду к тебе». Насамкінець на сцену вийшли вчитель музики Валерія Валеріївна та зведений хор гімназистів, які заспівали ще одну чудову різдвяну пісню «All I want for Christmas».
Звичайно ж, у такий чарівний вечір діти не могли залишитися без подарунків. Директор гімназії Валентина Петрівна Дашковська привітала гімназистів із новорічними святами та початком зимових канікул і вручила кожному учневі солодкий подарунок.
Сповнені позитивних емоцій, оптимізму учні пішли на відпочинок.
Тож нехай канікули для кожного будуть веселими та різноманітними!
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2012-2013/dodelki_ng_efgallery1/54_gor.jpg)
З Новим роком!
(Фотозвіт зі свята ви можете переглянути на фотогалереї сайту)
Див. також святкування Нового року у 2012-2013 (1-4, 5-11 класів), 2013-2014, 2014-2015,
2015-2016 н.р.