Новорічне свято

24 грудня 2011 р.

Новорічне свято

Зима – надзвичайна, прекрасна, дивовижна пора року. Коли на ясно-блакитному небі сяє сонце, ріки та озера скуті кригою, гілки дерев та кущів вкриті інеєм, все навкруги світиться та виблискує, здається, що потрапив у казку. А ще зима – це час веселих свят, час, коли збуваються найзаповітніші мрії та фантазії, час щастя, веселого сміху та подарунків. Одному з найулюбленіших дитячих свят – Новому року – був присвячений концерт, що відбувся у приватній Лінгвістичній гімназії 23 грудня 2011 року.

Усі присутні – гості, вчителі, батьки, гімназисти уже вкотре впевнилися, що наша рідна гімназія неймовірно багата на таланти. Кожен виступ – як сольний, так і колективний - був неповторним, цікавим, унікальним. Учні своїми неймовірними творчими здібностями змогли задовольнити кожного, навіть найвибагливішого глядача.

Звичайно, зважаючи на тематику концерту, багато номерів було присвячено саме зимі та новорічним святам. Так, учні 2-го класу виконали чудову новорічну пісню, яка давно вже набула світової популярності – «Jingle bells». Вперше глядачі змогли побачити на сцені творчий квартет учениць 5-го класу Мішкой Анастасії, Леонової Олександри та учнів 6-го класу Науменка Микити та Міненко Єлизавети, які заспівали різдвяну пісню «Mon beau sapin» на французькій мові. Дуже сподобався глядачам виступ учнів 3-го класу, які виконали композицію з мюзиклу «Чародії» «Сніжинка».

Програму концерту було складено так, що публіці не доводилося сумувати. Вокальні та інструментальні виступи вдало чередувалися з хореографічними номерами. Надзвичайно веселі танці подарували глядачам учні 3-го класу (танок «Їжачки») та наші наймолодші гімназисти – першокласники (танок «Барбарики»). Дуже цікавий сюжетний танцювальний номер «Бродвей» виконали учні 4-го класу Обушевська Катерина та Дмуховський Нікіта. Захопливим екзотичним індійським танком порадувала присутніх Мішкой Анастасія, учениця 5-го класу, а дівчата з 8-го класу підготували та виконали сучасний танок «Хіп-хоп». Пристрасну «Латіну» подарували глядачам Коротєєва Анастасія, Мішкой Анастасія, Леонова Олександра, Радченко Анастасія та Кошова Поліна.

Дуже цікавими виявилися інструментальні номери у виконанні Новікова Михайла, учня 10-го класу та Фоменко Маргарити, учениці 8-го класу. Свої пісні виконали під акомпанемент фортепіано (вчитель музики Валерія Валеріївна) та бас-гітари (Новаковський Павло, учень 10-го класу).

Також слід зазначити, що на концерті було досить багато не тільки колективних, а й сольних номерів. Так, наприклад, учениця 10-го класу Шадурська Аліна виконала зворушливу пісню с репертуару Тоні Брекстон «Angel», а її однокласниця Новак Анастасія заспівала композицію «Forever young». Прекрасний рівень вокальної підготовки продемонстрував учень 6-го класу Шекера Євген, який вразив глядачів піснею «Молитва». Нотку ностальгії додав до свята своїм виступом Маркелов Іван, заспівавши пісню з репертуару гурту «Секрет» - «Привет». Таємничо-романтична атмосфера панувала у залі під час виступу учня 10-го класу Новаковського Павла, який виконав пісню «Wiked game», а номер учениці 10-го класу Руденко Єлизавети – композиція «Слідом за тобою», навпаки, був дуже запальним.

Приємно, що професійний рівень молодих артистів невпинно росте, що довели учні 5-го класу, які виконали пісню «Waterloo». Традиційно цікавим був номер у виконанні хлопців та дівчат 7-го класу, які заспівали пісню «Иностранец», а виступ 6-го класу «Лети, беги» був своєрідним поєднанням пісні і танцю.

Справжньою кульмінацією концерту став вихід на сцену вчителів. Заступник директора гімназії Анатолій Вікторович Коренюк разом із ученицею 11-го класу Котковою Діаною виконав жартівливу пісню «От сосны», а вчитель музики Валерія Валеріївна Галанська та вчитель географії Павло Андрійович Бурков вразили глядачів пристрасністю та чуттєвістю, виконавши популярну композицію «Я тебе не верю».

Мабуть правильно, що концерт завершували найстарші гімназисти  - дівчата з 11-го класу Коткова Діана, Слободян Дар’я та Кисельова Ольга. Вони виконали  емоційну пісню «Я приду к тебе». Насамкінець на сцену вийшли вчитель музики Валерія Валеріївна та зведений хор гімназистів, які заспівали ще одну чудову різдвяну пісню «All I want for Christmas».

Звичайно ж, у такий чарівний вечір діти не могли залишитися без подарунків. Директор гімназії Валентина Петрівна Дашковська привітала гімназистів із новорічними святами та початком зимових канікул і вручила кожному учневі солодкий подарунок.

Сповнені позитивних емоцій, оптимізму учні пішли на відпочинок.

Тож нехай канікули для кожного будуть веселими та різноманітними!

З Новим роком!

(Фотозвіт зі свята ви можете переглянути на фотогалереї сайту)

Див. також святкування Нового року у 2012-2013 (1-4, 5-11 класів), 2013-2014, 2014-2015,

2015-2016 н.р.