Святкування Нового року

27 грудня 2013 р.

Святкування Нового року

Традиційно напередодні Нового року в гімназії проходять новорічні свята.

Так і цього року 26 грудня 2013 р. відбувся новорічний святковий концерт.

Розпочали захід ведучі свята: Дашковський Олександр, учень 3-го класу, Семерунь Дарія, учениця 2-го класу, Кочевих Анастасія, учениця 1-го класу, Жидкова Ольга, учениця 4-го класу та Тітов Вадим, учень 5-го класу. Вони привітали всіх присутніх з Новим роком, побажали міцного здоров’я, радості та здійснення всіх мрій.

Першими на святкову сцену вийшли наймолодші гімназисти, які заспівали пісню                     «В лесу родилась елочка».

Потім у виконанні учнів 2-го класу прозвучала «Песенка про следы».

Учні 5-го класу подарували присутнім пісню «Mon beau sapin», а  учні 3-го - класу  пісню «Серебристые снежинки».

Пісню «Сказка новогодняя» виконали учні 4-го класу, а учні 5-го класу заспівали пісню «Тик-так часики».

Також гімназисти декламували вірші на новорічну тематику як українською,                     так і англійською, французькою, німецькою, польською мовами.

Найголовнішими гостями свята стали Дід Мороз і Снігуронька, роль яких виконали вчителі гімназії Бурков Павло Андрійович та Галанська Валерія Валеріївна.

Дід Мороз привітав гімназистів такими словами:

Рік Новий – казковий час!

Хай здивує щастям вас!

Будьте добрі та здорові,

Побажаємо любові,

Світла й радощів багато,

Щоб життя було, як свято!

Усі гімназисти отримали подарунки від Діда Мороза!

З Новим роком, любі діти !

(Фотозвіт зі святкування Нового року

Ви можете перегланути на фотогалереї сайту)

Див. також святкування Нового року у 2011-2012, 2012-2013 (1-4, 5-11 класів), 2014-2015, 2015-2016 н.р.