Святкування Нового року

26 грудня 2014 р.

Святкування Нового року

Традиційно зустріч Нового року у приватній Лінгвістичній гімназії  супроводжується святковим дійством.  Ось і 26 грудня 2014 р. відбувся  новорічний концерт.

На початку заходу директор гімназії Дашковська Валентина Петрівна звернулася із вітальним словом до учнів, їхніх батьків і вчителів, нагадала про здобутки і високі результати роботи нашого закладу у 2014-у році і вручила грамоти від Департаменту освіти і науки України 19-ом учителям.

На такій позитивно піднесеній ноті й розпочалося новорічне дійство.

Чарівна Снігуронька, учениця 9 класу Вітенко Єсенія запросила усіх до зимової казки, яку представили  учні 3-го класу. Наші наймолодші гімназисти виконали пісню «Якось морозною зимою», у якій розповіли про дивовижну пригоду, що трапилась із клишоногим ведмедиком.

Популярну англійську різдвяну пісню «Jingle Bells» представили слухачам учениці 6-го класу Смоленська Маргарита та Рак Марія, семикласниця Соловей Кароліна, п’ятикласник Гузько Михайло і керівник секції гітари Владислав Андрійович Посполітак.

П’ятикласники порадували усіх запальною піснею «Іній-чародій», а у виконанні учнів шостого класу прозвучала різдвяна композиція французькою мовою «Los Angelіs».

Із піснею «Новий рік» весело виступили учні 2-го класу, а новорічну візитівку відомого шведського музичного квартету – «Happy New Year» виконали учениці 8-го класу Мішкой Анастасія і Нікульнікова Таїсія.

Далі учні 3-го класу презентували святкову пісеньку «У новорічному лісі», а їм на зміну прийшла хвилинка фортепіанної музики від учениць шостого класу. Маслова Марія виконала п’єсу П.І.Чайковського «Танець феї Драже», а Якубицька Ядвіга - п’єсу Йогана Штрауса «Блакитний Дунай».

Учень 5-го класу Чмір Кирило разом з Владиславом Андрійовичем виконали пісню Тараса Чубая «Миколай бородатий». А учениця 3-го класу Романчук Дарина і учень 4-го класу Яценко Гліб представили глядачам музичну композицію з відомого мультфільму «Якби не було зими».

Учениці 7-го класу виконали новорічну пісню «Сніжинки», а запальний колектив естрадно-спортивного танцю «Екстрім» представив на розсуд глядачів новорічне диско.

Зал зустрів оплесками вокальний ансамбль учениць 3-го класу із «Новорічною колисковою». Звичайно, не обійшлося і без виступу соліста нашої гімназії, учня 10-го класу Закурдаєва Костянтина, який представив пісню «Новий рік» і покликав Діда Мороза.

Дід Мороз, роль якого майстерно зіграв  Бурков Павло Андрійович, зі своєю помічницею Снігуронькою роздали усім гімназистам подарунки і побажали щастя і добра в новому році.

Завершився концерт піснею у виконанні учнів 4-го класу «Новорічні іграшки», а свято тривало далі і переросло у новорічну дискотеку.

Вітаємо всіх з Новим 2015 роком!

(Фотозвіт зі святкування Нового року Ви можете переглянути на фотогалереї сайту)

Див. також святкування Нового року у 2011-2012, 2012-2013 (1-4, 5-11 класів), 2013-2014, 2015-2016 н.р.