Новорічне свято для учнів 1-4 класів

26 грудня 2012 р.

Новорічне свято для учнів 1-4 класів

Новорічні свята – це час мрій, час чудес, час, коли можуть статися найнеймовірніші дива. А для дітей Новий рік – справжня зимова казка, сповнена несподіваних сюрпризів. Саме Новому року був присвячений концерт, який відбувся 26 грудня у приватній Лінгвістичній гімназії.

Розпочала захід директор гімназії Валентина Петрівна. Вона привітала всіх присутніх з Новим роком, побажала міцного здоров’я, щастя, радості та здійснення всіх мрій.

Першими на святкову сцену вийшли учні 1-Б класу, які виконали пісню «Расскажи, Снегурочка» з популярного мультфільму «Ну, постривай!». Як завжди малюки порадували усіх присутніх дружнім та веселим виконанням чудової композиції, яскравими костюмами. А особливо хотілося б відзначити дітей, які виконали ролі Діда Мороза та Снігуроньки, – Равлюк Адріану та Добровольського Назара.

Учениці 2-го класу Матвєєва Олександра, Антоненко Катерина та Кульгейко Софія розповіли усім про свої мрії, заспівавши пісню «Звездочёт».

Учні 3-го класу презентували танок «Пташиний двір», а дітлахи з 1-Б класу підготували танок «Ладушки». А найоригінальнішим був виступ учнів 2-го класу, які подарували присутнім танець «Чунга-Чанга.

Останнім часом все більшої популярності набуває мультфільм «Маша і ведмідь». Ось і учениця 1-А класу Романчук Дарина виконала пісню «Про варення» з цього мультфільму.

Дуже сподобалася усім присутнім пісня «С Новым годом, мама», яку заспівали учні 4-го класу.

І, звичайно, неможливо уявити жодне новорічне свято без композиції «В лесу родилась елочка», яку виконали учні 1-А класу.

Найочікуванішим гостем свята був Дід Мороз, який завітав до нашої гімназії та вручив кожному учневі солодкий подарунок!

Безумовно, такий веселий та яскравий концерт запамятається кожному надовго!

З Новим роком і Різдвом

Христовим вітаємо:

Щастя, миру і здоровя

Ми усім бажаємо!

Хай у Вашому житті

Не метуть хурделиці,

Хай у щасті і добрі

Все життя простелиться!

(Фотозвіт зі свята ви можете переглянути на фотогалереї сайту)

Див. також святкування Нового року у 2011-2012, 2013-2014, 2014-2015, 2015-2016 н.р.