День святого Валентина

14 лютого 2018 р.

День святого Валентина

14 лютого в гімназії відзначали День святого Валентина.

Ще з самого ранку панувала романтична  святкова  атмосфера.  Фойє гімназії було прикрашене кольоровими кульками, валентинками, сердечками, стіннівками.

У цей день працювала учнівська пошта. Кожен бажаючий міг привітати своїх друзів, учителів, однокласників з цим святом, поклавши валентинки   до  чарівної   скриньки,  а маленькі листоноші розносили валентинки адресатам.

Святковий концерт розпочався о 15 годині. Ведучі свята учні 6-А класу Семерунь Дар’я та  Вітенко Леонід розповіли історію цього чудового свята та запросили на сцену перших виступаючих. І це був приємний сюрприз, оскільки на сцену вийшли вчителі гімназії!!! та заспівали пісню «День святого Валентина».

Оскільки в гімназії вивчається декілька мов, то виступи були англійською, французькою, німецькою та польською мовами.

Учениця 3-А класу, лауреат ІІ ступеня Всеукраїнської Олімпіади «Голос країни» Бурлака Альбіна виконала пісню «Falling in love».

Учні 4 класу презентували чудовий театралізований виступ англійською мовою.

Чарівний дует учениць 9-го класу Рак Марії та Репійчук Марії подарував усім присутнім пісню «City of stars».

Яскравий, чудовий концертний номер підготували учні молодшої школи. Учениці 3-А та 3-Б класу заспівали пісню «Валентинки».

Франція – символ кохання, країна, яке приваблює закоханих усього світу. Учениця 9 класу Рибачок Ірина зачитала французькою мовою вірш Гійома Аполінера «Під мостом Мірабо». А вокальний ансамбль 9 класу виконав пісню “Un jour”.

Енергійний, яскравий номер «Ты и я - мы с тобой друзья» підготували наймолодші учасники концерту – учні 2-го класу.

До виступу були запрошені учні, які вивчають німецьку мову. Учениця 8-го класу Жидкова Ольга прочитала ліричну поезію «Liebe-ist…» німецькою мовою.

Любов – це те відчуття, яке запалює в нас вогонь. Тож вокальне тріо Смоленської Маргарити, Радченко Анастасії та Слободян Марії виконало пісню «Wunderkerzen Menschen».

Учні 5 класу виконали веселу пісню «Валентинки».

Далі ми подумки перенеслися до країни Польщі. Поляки цього дня ходять до костьолів, моляться до ікони святого Валентина в надії на щасливе кохання.

Учень 11 класу Ластівняк Артур зачитав польською мовою  вірш  Адама Асника  «Між нами нічого не було». А вокальний дует учнів 11 класу Стрехо Владислава та Мішкой Анастасії виконав пісню польською мовою «Думка на два серця» з фільму «Вогнем і мечем».

Наступним виступив Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів вокалістів, соліст Київського театру оперети  Олександр   Федоренко. Пан Олександр виконав пісню Миколи Мозгового «Минає день, минає ніч»  та пісню Родольфо Фальво «Скажите, девушки».

А  далі  на  нас  чекав   приємний  сюрприз  –  директор  нашої  гімназії  пані  Валентина  та  пан Олександр виконали ліричну пісню Степана Сабадаша «Ой ви, очі волошкові».

У фіналі прозвучала лірична композиція «Берег любові» у виконанні наших творчих учнівського та учительського колективів.

Любов – це одвічна тема, вона робить усіх людей щасливими.

Тож бажаємо всім любові і щастя!

Див. також святкування дня святого Валентина у           2011-20122012-20132013-20142014-2015, 2016-2017 н.р.