День святого Валентина

14 лютого 2017 р.

День святого Валентина

14 лютого 2017 року в гімназії відзначали День святого Валентина.

З самого ранку у нас панувала святкова романтична атмосфера. Можна було привітати своїх симпатій, друзів, учителів, поклавши листівки та валентинки до вітальної скриньки. А чарівні листоноші розносили валентинки адресатам.

O 13:15 розпочалася святкова лінійка. Спочатку директор гімназії Валентина Петрівна привітала всіх присутніх зі святом, побажавши здоров'я, щастя, любові та сімейного затишку.

У свою чергу учні кожного класу привітали щирими душевними словами Валентину Петрівну з іменинами та вручили їй невеличкі рукотворні подарунки.

Сюрпризом для всіх стала ексклюзивна концертна програма до Дня закоханих за участю учнів та вчителів гімназії.

Учні 5-А класу підготували пісню французькою мовою Aux Champs-Élysées.

Гучними оплесками гімназійна родина зустріла учениць 8 класу, які виконали пісню      «Береги любовь».

Кульмінацією нашої святкової шоу-програми став виступ учителя біології та географії Буркова Павла Андрійовича і концертмейстера гімназії Галанської Валерії Валеріївни. Дует педагогів виконав незабутню пісню «Я буду жить для тебя».

Свято пройшло дуже весело та романтично, залишивши радісні емоції та теплі спогади.

Вітаємо всіх з Днем святого Валентина!

Див. також святкування дня святого Валентина у 2011-20122012-20132013-20142014-2015,н.р.