День святого Валентина

14 лютого 2012 р.

Святкуємо День св. Валентина

14  лютого 2012 року в приватній Лінгвістичній гімназії відбулася низка заходів, присвячених Дню святого Валентина.

У цей день працювала учнівська пошта, за допомогою якої діти мали можливість привітати один одного та вчителів зі святом. Маленькі вітальні листівки у вигляді сердечок з добрими побажаннями знаходили свого адресата.

У першій половині дня було проведено святкову конкурсно-розважальну програму. У конкурсах взяли участь завчасно обрані пари – хлопчик та дівчинка, які представляли свій клас. У веселих випробуваннях діти перевіряли свою вправність у танцях, кмітливість, почуття гумору та вміння імпровізувати. Особливу прихильність глядачів здобули представники 2-го класу Свідерська Софія та Дзюбановський Гліб, представники 4-го класу Обушевська Катерина та Дмуховський Нікіта, представники 6-го класу Усик Марія та Казанцев Даниїл і представники 10-го класу Новак Анастасія та Новіков Михайло.

Головні ролі у виставі виконали Новаковський Павло, Новак Анастасія, Новіков Михайло, Руденко Єлизавета, Маркелов Іван та Фещук Олександр, а допомогав їм дружній колектив учнів 2-го класу.

У другій половині дня відбувся святковий концерт. Його відкрили учні 10-го класу, які представили глядачам виставу про виникнення Дня св. Валентина. Зважаючи на те, що День святого Валентина у нашій гімназії проходив у рамках декади іноземних мов, вистава відбулася англійською мовою.

Згідно з легендою, священик Валентин жив за часів римського імператора  Клавдія II       (III сторіччя нашої ери). Войовничий імператор Клавдій нібито вважав, що сім'я заважає солдатам воювати за державу, і видав наказ, яким забороняв воїнам одружуватися. Валентин, незважаючи на цей указ, продовжував таємно вінчати закоханих. За це його заарештували й ув'язнили. А охороняв священика офіцер, прийомна донька якого була сліпою. Валентин,  бувши ще й цілителем,  оздоровив її, а опісля навернув на християнство батька й цілу родину. Довідавшись про це, імператор наказав відтяти йому голову, що й сталося 14 лютого.

Після цього на сцену вийшли наймолодші гімназисти – учні 1-го класу, які виконали чудову дитячу пісню «Улыбка», що дуже сподобалася всім присутнім.

Нікого не залишив байдужим виступ учнів 2-го класу з піснею «Кабы не было зимы» з мультфільму «Зима у Простоквашино». Композицію  англійською мовою – «My name is Margarita» подарували глядачам учні 3-го класу.Сповненим артистизму, гумору та хорошого настрою був виступ учнів 4-го класу Дмуховського Нікіти та Обушевської Катерини, які виконали пісню з репертуару Потапа та Насті Каменських «Не пара».

Вкотре порадувала глядачів учениця 10-го класу Руденко Єлизавета, яка подарувала усім присутнім пісню «Michel» з репертуару нідерландської співачки Anouk.

Цікавим та оригінальним був виступ учнів 8-го класу, які показали глядачам декілька коротких гумористичних сценок на англійській мові.

Справжньою окрасою концерту стали виступи вчителів Юлії Анатоліївни та Валерії Валеріївни з піснею «Tell him». А заступник директора Анатолій Вікторович вразив глядачів своєю шаленою енергетикою та позитивним настроєм, виконавши пісню з репертуару Філіпа Кіркорова «Мишка».

Учасники конкурсів та концерту були нагороджені не тільки бурхливими оплесками, а й солодкими призами від засновника та директора гімназії Валентини Петрівни. А весь учнівський та педагогічний колективи привітали нашу шановну пані Валентину з днем ангела, з іменинами.

Любові, щастя, удачі!

(Фотозвіт зі свята ви можете переглянути на фотогалереї сайту)

Див. також святкування дня святого Валентина у  2012-20132013-20142014-2015, 2015-2016 н. р.