Захід "Подорож планетами Сонячної системи", присвячений Дню космонавтики

12 квітня 2012 р.

Захід "Подорож планетами Сонячної системи",

присвячений Дню космонавтики

Людину здавна кликало до себе небо. Ще у Стародавній Греції видатні мислителі Аристотель, Піфагор, Архімед цікавилися космосом, спостерігали за рухом планет та зірок, створювали перші зоряні карти. Звичайно, рівень наукових знань того часу не дозволяв їм реалізувати усі свої ідеї та замисли, але їхні праці стали основою для прогресу наступних поколінь.

12 квітня 1961 року, 51 рік тому радянський льотчик-космонавт Юрій Олексійович Гагарін на кораблі «Восток-1» здійснив перший політ у космічний простір. Цим польотом було ознаменовано початок космічної епохи. Здійснилася давня мрія людства!

12 квітня 2012 року у приватній Лінгвістичній гімназії відбувся захід «Подорож планетами Сонячної системи», присвячений дню Космонавтики , який організував та провів вчитель географії  Бурков Павло Андрійович.  Дві команди гімназистів – «Ракета» та «Комета»  подорожували планетами Сонячної системи, змагаючись між собою у різноманітних конкурсах, які оцінювало журі у складі вчителя світової літератури Кучер Анни Юріївни, вчителя англійської мови Блажкевич Тетяни Анатоліївни,  куратора 3-го класу Красношапки Валентини Володимрівни та директора гімназії Дашковської Валентини Петрівни.

Перше завдання конкурсу полягало у тому, щоб із запропонованих літер скласти слово. У конкурсі взяли участь учні 3-го класу Жигалюк Антон, Руденко Георгій і Рак Марія та учні 4-го класу Дмуховський Нікіта, Скопич Владислав і Обушевська Катерина.

Дуже цікаву інформацію про планети Сонячної системи усім присутнім розповіли учні 2-го класу Дзюбановський Гліб, Пеліновська Вероніка, Дашковський Олександр, Сівашов Спартак, Бородай Богдан, Пінчук Євгенія, Пайда Каріна, Березкіна Анастасія, Рябухіна Уляна, Цимбал Олексій, Кучеренко Нікіта та Муравйова Аня.

У наступному конкурсі наймолодші гімназисти – першокласники Пітатєлєва Діана, Бахолдін Єгор, Сліпчук Андрій та учні 2-го класу Білявський Єгор, Порохнюк Таїсія і Муравйова Аня змагалися у складанні пазлів.

Наступне конкурсне завдання виконали Труба Артем із 7-го класу та Акрам Рустам  із 8-го класу – їм необхідно було знайти та правильно назвати ряд предметів із завязаними очима.

Найскладніше завдання було у наших старшокласників. Учні 9-го класу Петренко Наталія і Онисович Дмитро та учні 10 класу Скуйбіда Євген і Руденко Єлизавета взяли участь у конкурсі ерудитів, відповідаючи на запитання про космос, планети та історію космонавтики.

На завершення свята вчитель географії та біології Павло Андрійович заспівав для усіх пісню «Трава у дома», а потім у дуеті із заступником директора Сергієм Сергійовичем виконав композицію «Зорі ».

Усі глядачі – гімназисти, вчителі, гості та учасники розважальної програми залишилися дуже задоволеними від побаченого. Як підсумок, по завершенню усіх конкурсів, за підрахунками почесного журі виявилося, що перемогла дружба! Нагородою для учасників заходу стали не лише оплески глядачів, а й солодкі подарунки від директора гімназії Валентини Петрівни.

Таким чином, завдяки проведенню такого заходу,  учні гімназії набагато ближче познайомилися із таємничим Космосом,  дізналися багато цікавої інформації про планети та інші небесні тіла, а також актуалізували та розширили свої знання у галузі космонавтики.

(Фотозвіт ви можете переглянути на фотогалереї сайту)

Див. також святкування дня космонавтики у 2012-2013, 2013-2014, 2014-2015, 2015-2016 н. р.