Космічна подорож планетами сонячної системи

11 квітня 2014 р.

Космічна подорож планетами сонячної системи

Вчитель біології проводить захід до Дня Космонавтики11 квітня 2014 року у приватній Лінгвістичні гімназії відбувся захід, приурочений Дню космонавтики. Учні приготували  дуже цікаві стіннівки, у яких намагалися показати не лише знання про Всесвіт, а й відобразити своє бачення деяких аспектів цієї теми. Під керівництвом учителя географії Буркова Павла Андрійовича гімназисти підготували цікаву розважальну програму. Ведучі розповіли історії про нашу Галактику, про дивовижні космічні подорожі відомих астронавтів, а також про сучасні космічні дослідження.

Музичним супроводом до цієї подорожі стали відомі у світі композиції, які підготували наші гімназисти під керівництвом учителя музики Галанської Валерії Валеріївни.  Так учень 9-го класу Науменко Микита подарував присутнім  пісню  «Explorers» («Дослідники планета Земля»), а учениця 6-го класу Шепітько Марія - композицію «Tears from the moon» («Сльози місяця»). Також усім запам’яталася композиція «Earth song» («Пісня планети Земля»), яка прозвучала у виконанні учня 9-го класу Закурдаєва Костянтина у супроводі хору гімназії.

Виступ учня 9 класу       Виступ учениці 6 класу

Учень 9 класу виконє пісню Майкла Джексона разом з хором       Хор 5-го класу

Яскравої барви до цієї незвичайної розважальної  подорожі додало  космічне дефіле, яке підготували учні 6-го класу. Усі моделі були вишуканими й довершеними, що свідчить про неабиякі творчі здібності наших гімназистів.

Космічне девіле від учениць 6 класу

Захоплюючою була і конкурсна програма «Космічне слово», у якій взяли участь Ярченко Михайло (6 кл.), Пілунський Данило (6 кл.),   Нікульнікова Таїсія  (6 кл.), Мішкой Анастасія (7 кл.).

Конкурс Космічне слово

Обізнаність з космічною тематикою у конкурсі «Космічні запитання» продемонстрували також Пілунський Семен (10 кл.), Андреєв Сергій  (10 кл.), Мелконян Аркадій (10 кл.), Онисович Дмитро (10 кл.).

Учні 10 та 11 класу у конкурсі Космічвні запитання

Родзинкою розважальної програми став танець «Невідома галактика», який під керівництвом учителя хореографії Яцківа Романа Ярославовича виконали учні   6-го класу Огуля Єлизавета та Синявська Катерина.

Космічний танець від учениць 6 класу

Ну, а на завершення свята вчитель географії  Бурков  Павло Андрійович заспівав усім відому пісню «Земля в ілюмінаторі» та побажав гімназистам снаги у розгадуванні таємниць нашої Галактики.

Вчитеь біології та учень 9 класу виконують пісню гурту Земляни

(Фотозвіт з "Космічної подорожі планетами сонячної системи"

Ви можете переглянути на фотогалереї сайту)

Див. також святкування дня космонавтики у 2011-2012, 2012-2013, 2014-2015, 2015-2016 н. р.