Випускний вечір учнів 9-го класу

1 червня 2012 р.

Випускний вечір учнів 9-го класу

приватної Лінгвістичної гімназії

1 червня 2012 року у приватній Лінгвістичній гімназії відбувся випускний вечір учнів 9-го класу. І хоча попереду у випускників ще 2 роки навчання, ця дата стала для них своєрідним визначальним моментом, бо саме у цей день вони отримували свідоцтва про базову загальну середню освіту.

З вітальним словом до випускників звернулася директор гімназії Дашковська Валентина Петрівна. Вона поздоровила гімназистів із важливим етапом у їхньому житті - отриманням першого документа про освіту, побажала успіхів у подальшому навчанні, натхнення та творчих злетів. Валентина Петрівна з гордістю вручила Клименку Маркові та Мелконяну Аркадію свідоцтва з відзнакою. Крім цього, відмінники навчання були нагороджені похвальними грамотами Міністерства освіти і науки України за особливі досягнення у вивченні окремих предметів.

Від імені батьків щиру подяку педагогічному колективу гімназії та особисто директору Дашковській Валентині Петрівні висловили Мелконян Рубен Веліханович та Желєзко Анжела Леонідівна. У своїй промові вони зазначили: «Ми дякуємо вам, шановні вчителі, за вашу самовіддану працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали нашим дітям. Дякуємо Вам, Валентино Петрівно, за дружній та згуртований педагогічний колектив, за справжніх професіоналів, майстрів своєї справи, яких ви зібрали під своїм мудрим керівництвом. За виховання наших дітей – низький уклін Вам до землі». Звернулися батьки і до дітей, яким побажали впевнено крокувати стежкою життя, завжди залишатися щирими та людяними, здобувати нові знання і примножувати здобутки гімназії.

Привітала випускників зі святом куратор 9-го класу Старенька Майя Станіславівна. Вона побажала гімназистам гарних канікул, активного та змістовного літнього відпочинку, щоб 1 вересня вони з новими силами розпочали наступний етап свого навчання.

На святі звучали щирі слова привітання, поетичні рядки та вірші, присвячені вчителям. Чудові композиції «Останній дзвоник», «Школа», «Мамине серце» виконала випускниця Петренко Наталія. У свою чергу, директор гімназії Валентина Петрівна та заступник директора Сергій Сергійович також приготували музичне привітання випускникам – пісню «Есть только миг» О. О.Зацепіна.

Загалом, захід пройшов у теплій родинній атмосфері.

Хай доля ваша буде щасливою, дорогі випускники!

(Фотозвіт з вистави ви можете переглянути на фотогалереї сайту

Див. також випусний 9-го класу у 2012-2013, 2013-2014, 2014-2015, 2015-2016 н. р.