Випускний вечір учнів 11-го класу

12 травня 2012 р.

Випускний вечір учнів 11-го класу

приватної Лінгвістичної гімназії

Йдуть роки, змінюються покоління. Проте незмінним залишається випускний бал...

12 травня 2012 року в святковій залі приватної Лінгвістичної гімназії відбувся випускний бал учнів 11-го класу.

З вітальним словом до випускників гімназії звернулася директор Дашковська Валентина Петрівна. Її промова була пронизана теплими материнськими напутніми словами. Валентина Петрівна, золотомедалістка 1980 р., з гордістю вручила Золоті медалі випускникам гімназії Мотуз Марії, Кисіль Катерині, Кисельовій Ользі. Крім цього, золотомедалістки були нагороджені грамотами від Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації, дипломами від Головного управління освіти і науки м. Києва та похвальними грамотами від Міністерства освіти і науки України за особливі досягнення у вивченні окремих предметів.

Привітати випускників гімназії прийшов заступник голови Деснянської районної у м. Києві державної адміністрації Титаренко Юрій Дмитрович. У своїй промові він зазначив: «Приємно, що серед випускників Деснянського району чимало переможців Міжнародних і Всеукраїнських олімпіад і конкурсів, і саме такі учні навчаються у приватній Лінгвістичній гімназії. Ми пишаємося вашими успіхами! Бажаю вам, дорогі випускники, впевнено йти життєвою дорогою, вступити до вищих навчальних закладів, завжди досягати поставленої мети».

Також Юрій Дмитрович вручив подяки від імені Голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова батькам золотомедалістів.

Почуття гордості переповнювало серця вчителів, батьків і гостей за талановитих, розумних, творчих випускників гімназії.

На святі звучали вірші та пісні з посвятою вчителям, батькам, усім тим, хто був поруч  упродовж шкільних років. Прекрасну композицію власного авторства, присвячену гімназії, виконали випускниці Кисіль Катерина, Коткова Діана, Слободян Дар’я та Кисельова Ольга. У свою чергу директор гімназії Дашковська Валентина Петрівна у дуеті із заступником директора Рябченком Сергієм Сергійовичем подарувала випускникам чудову пісню О. Зацепіна «Есть только миг».

За добрим слов’янським звичаєм матері розстелили рушник перед своїми дітьми, благословляючи їх у доросле життя.

Хай доля ваша буде щасливою, дорогі випускники!

(Фотозвіт зі свята  ви можете переглянути на фотогалереї сайту)

Див. також випускний 11-го класу у 2012-20132013-2014, 2014-2015, 2015-2016 н. р.