Святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня

9 березня 2012 р.

Святковий концерт з нагоди Міжнародного

жіночого дня  8 березня

Напередодні Міжнародного жіночого дня 7 березня 2012 р. у приватній Лінгвістичній гімназії відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Мама - найрідніша і найдорожча у цілому світі людина, і все в дитині - від матері. Це вона вчила нас вимовляти перші слова, посміхатися до людей, говорити з ними ввічливо, з любов’ю. Вона нас вчила бути дорослими. І пізнаючи закони життя, саме від матері ми перейняли наймудрішу науку - любити людей. Бо лише з любові народжується прекрасне. Мати вчила нас поважати друзів, бути вірними їм і у радощах, і у горі.

Гімназисти підготували художні номери, якими привітали вчителів, матерів, бабусь з чудовим святом. Учні 2-го та 3-го класів презентували спільний виступ – танок та пісню «Мама – перше слово». Дуже сподобався усім присутнім виступ учнів 1-го класу, які виконали пісню з мультфільму «Мама для мамонтеняти». Учениця 5-го класу Радченко Настя виконала пісню «Мама» з репертуару Аліни Гросу. А справжньою кульмінацією свята стала зворушлива композиція з репертуару Таїсії Повалій «Мама», яку виконала учениця 8-го класу Фоменко Маргарита.

Звичайно, не тільки співочими талантами багата наша гімназія. Учні 3-го класу презентували запальний танок «Полька», подарувавши глядачам часточку свого гарного настрою. А учениця 5-го класу Мішкой Анастасія вже вкотре вразила усіх своїми творчими здібностями – іспанський танок у її виконанні був справді неперевершеним. Учні 4-го класу зуміли здивувати усіх присутніх яскравим виконанням пісні «Маріонетки». Учні 6-го класу подарували глядачам веселу пісню «Чумачечая весна» з репертуару Потапа та Насті Каменських.

Приємно, що з кожним разом все більше дітей залучається до творчої діяльності. Цей концерт не став винятком – глядачі побачили декілька дебютних виступів. Сповненим пристрасті та чуттєвості був номер учениці 7-го класу Рахіль Анастасії та учня 8-го класу Акрама Рустама, які виконали пісню «Любовь, которой больше нет». Учениця 9-го класу Петренко Наталія також вперше вийшла на нашу сцену. Пісня «Я стану морем» у її виконанні сподобалася усім присутнім.

Звичайно, жоден концерт неможливо уявити без виступу наших вчителів. Цього разу заступник директора Анатолій Вікторович Коренюк  подарував глядачам пісню «Зайка моя» з репертуару Філіпа Кіркорова. Крім цього, неймовірно енергійним номером порадували усіх присутніх вчитель музики Валерія Валеріївна, вчитель англійської мови Юлія Анатоліївна та вчитель зарубіжної літератури Анна Юріївна, які виконали пісню «Бриллианты» з репертуару гурту «ВІА Гра».

Насамкінець на сцену вийшли учениці 5-го класу Мішкой Анастасія, Леонова Олександра та Радченко Анастасія, які завершили концерт композицією «Як у нас на Україні».

Сподіваємося, що весна, яка тільки-тільки входить у свої права, порадує нас теплою погодою, а також подарує усім гарний настрій, невичерпний оптимізм і позитивні емоції.

Зі святом вас, любі жінки!

(Фотозвіт зі свята ви можете переглянути на фотогалереї сайту)

Див. також святоковий концерт до Міжнародного жіного дня у 2012-20132013-2014,                      2014-20152015-2016 н. р.