7 березня 2014 р.
Свято весни, віри і надії
Весна – наймагічніша пора року, час відродження, пробудження природи; вона ніби говорить: «Усе починається спочатку. І все можливо, допоки світить сонце і синіє небо над головою. Життя прекрасне!» Весна – це час надій і сподівань у житті кожної людини, незалежно від віку, статі чи
професії.
І це дуже символічно, що свято Жінки ми відзначаємо саме навесні, коли все пробуджується і відроджується для нового життя, адже жінка – одне з найважливіших джерел життя на Землі. Це любов і доброта мами і та бабусі, турбота, ласка і співчуття сестри та донечки, підтримка, навчання і виховання вчительки.
Напередодні Міжнародного жіночого дня у приватній Лінгвістичній гімназії відбувся святковий концерт, який підготували учні гімназії. Ведучою була учениця 8-го класу Вітенко Єсенія.
Розпочали концертну програму учні 1-го класу піснею «Мамина посмішка». Наймолодші наші «пташенята» зворушили до сліз усіх присутніх своєю безпосередністю та щирістю. А після виступу кожен з них подарував своїм мамам власноруч виготовлені листівки.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/8_bereznya_efgallery1/2.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/8_bereznya_efgallery1/20.jpg)
Від імені чоловіків гімназії з вітальним словом до жінок звернувся вчитель географії Бурков Павло Андрійович. Він щиро привітав усіх присутніх жінок зі святом весни та побажав здоров’я, щастя, любові, здійснення всіх мрій та благополуччя в родинах.
Також Павло Андрійович привітав Валентину Петрівну. Вручаючи квіти, він побажав, щоб весна прийшла у її серце теплою хвилею ніжності, лагідним промінчиком надії і свіжим подихом успіху.
Наступний номер концерту став приємним сюрпризом. Учень 3-го класу Яценко Гліб привітав усіх дівчат зі святом і подарував пісню «Сіре мишеня». Цей номер став його творчим дебютом.
Продовженням теми весни та чарівності став виступ дуету учениць 5-го класу Рак Марії та Смоленської Маргарити, які виконали пісню із репертуару Тіни Кароль «Намалюю тобі зорі».
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/8_bereznya_efgallery1/5.jpg)
Концерт набирав обертів і на зміну романтичному настрою прийшов непередбачуваний драйв. Так дівчата 8-го класу, підхопивши під руки учня 9-го класу Трубу Артема, виконали танок-жарт «Чумачечая весна».
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/8_bereznya_efgallery1/1.jpg)
А що за Весна без кохання, без почуттів… Коли тремтить наша душа, коли метелики літають, коли те радісне життя, і десь, і хтось мене чекають… Пісню «Свет уходящего солнца» Валерія Меладзе подарував усім присутнім учень 9-го класу Костянтин Закурдаєв.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/8_bereznya_efgallery1/8.jpg)
Яке ж кохання та романтика без Франції?! Музичне привітання французькою мовою підготували учні 5-го класу, виконавши пісню «Je veux». І хоч на декілька хвилин, але всі відчули себе у романтичному Парижі.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/8_bereznya_efgallery1/11.jpg)
А там і до Англії не далеко. Діана Железко, учениця 11 класу, та педагог з вокалу Галанська Валерія Валеріївна виконали для всіх присутніх дуже зворушливу пісню англійською мовою із репертуару Аделі «Turning Tables».
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/8_bereznya_efgallery1/12.jpg)
Наступним виступом стала композиція у виконанні учнів 3, 6 та 7 класів, які виконали пісню «Діти сонця». Дивлячись на наших дітей, на їх радісні посмішки, всі розуміють, що тільки у такому закладі, як приватна Лінгвістична гімназія, можливо жити навчаючись, та навчатися граючись. Життя прекрасне!
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/8_bereznya_efgallery1/15.jpg)
А завершився концерт виступом учнів 2-го та 4-го класів композицією «Мир, который нужен мне». Увесь зал підспівував артистам, висловлюючи свої почуття та подяку за чудовий виступ, за гарний настрій, за щирі вітання та любов аплодисментами.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/8_bereznya_efgallery1/17.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2013-2014/8_bereznya_efgallery1/18.jpg)
(Фотозвіт зі Свята весни, віри і надії
Ви можете переглянути на фотогалереї сайту)
Див. також святоковий концерт до Міжнародного жіного дня у 2011-2012, 2012-2013, 2014-2015, 2015-2016 н. р.