Святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню

8 березня 2016 р.

Святковий концерт,

присвячений Міжнародному жіночому дню

Напередодні Міжнародного жіночого дня учні приватної Лінгвістичної гімназії підготували святковий концерт для своїх рідних матусь, бабусь та сестричок.  Кожен номер був сповнений ніжної любові та вдячності найдорожчим людям.

Розпочали концертну програму учні 4-го класу, які виконали композицію «Весняний вальс». Під  ці мелодійні звуки вальсу на сцену вийшли і чарівні ведучі – учениця 10-го класу Вітенко_Єсенія та учень 4-го класу Вітенко Леонід. Вони привітали присутніх з цим чудовим весняним святом і побажали усім жінкам та дівчаткам миру, радості та багато сонячного тепла.

Продовжили концерт учні 1-а класу. Вони підготували святковий музичний подарунок, якийвикликав у глядачів безліч позитивних емоцій.

Яскраве музичне привітання підготували учні 2-го класу, виконавши енергійний танок.

Наймолодша учасниця музичної студії Бурлака Аліна подарувала присутнім пісню «Капля».

Сонячний весняний сюрприз підготували до свята учні 1-б класу. У їх виконанні прозвучала пісня «Ти моя ластівка».

Від імені чоловіків гімназії з вітальним словом до жінок звернувся заступник директора з виховної роботи Бурков Павло Андрійович. Він щиро привітав усіх жінок зі святом весни та побажав здоров’я, щастя, любові, здійснення всіх мрій та благополуччя в родинах. Також Павло Андрійович весняним букетом квітів привітав директора гімназії Валентину Петрівну. У свою чергу Валентина Петрівна також привітала усіх присутніх зі святом весни, побажала міцного здоров’я, щастя, гармонії, благополуччя та достатку.

Продовжили святковий  концерт танцювальною імпровізацією учні 5-го класу.

Ніжну романтичну пісню «Вільний птах» подарувала присутнім учениця 9-го класу Анастасія_Мішкой.

Учні 3-го класу привітали жінок музичною композицією «Подивись на небо».

А всі свої почуття мовою танцю висловили учні 6-го класу в хореографічній композиції.

Учениці 8-го класу Огуля Єлизавета та Синявська Катерина виконали загадковий східний танець. Їхній виступ підтвердив,  що мистецтво танцю нікого не залишає байдужим, а лише притягує і зачаровує своєю неповторністю, багатогранністю.

Надзвичайно колоритним був виступ тріо гітаристів музичної студії гімназії. У їх виконанні прозвучала прелюдія Олександра Зубченка  «Швидкоплинність».

Учні 7-го класу заспівали для усіх мам  музичну композицію «Мама», а квартет учнів гімназії «ABBA» -  музичний номер «Mamma mia».

Приємний сюрпризом став виступ учня 11-го класу Закурдаєва Костянтина, подарував усім жінкам зворушливу пісню «Beautiful».

На завершення концерту учениця 3-го класу Касьянова Кіра та хор гімназії виконали композицію «Rolling in the deep», яка торкнулася глибини серця кожного з гостей.

Усі присутні в залі гучними оплесками дякували юним артистам за чудовий виступ, гарний настрій та щирі вітання. А директор гімназії Валентина Петрівна висловила щиру подяку за прекрасний концерт як і учням гімназії, так і організаторам концерту - заслуженій артистці естрадного мистецтва України Валерії Галанській та лауреату Міжнародних конкурсів, хореографу Роману Яцкову.

Зі святом Вас, любі матусі, бабусі та сестрички!

Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця, а мрії – збуваються!

(Фотозвіт Ви можете переглянути на фотогалереї сайту)

Див. також святоковий концерт до Міжнародного жіного дня у 2011-20122012-2013,               2013-20142014-2015 н. р.