Святковий концерт, присвячений Дню вчителя

30 вересня 2011 р.

Святковий концерт, присвячений Дню вчителя

В прекрасну пору року приходить до нас учительське свято. Це час, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини пломеніють над землею.  В останній день вересня у приватній Лінгвістичній гімназії відбувся святковий концерт, присвячений Дню вчителя. Захід розпочався урочистою промовою директора гімназії Валентини Петрівни Дашковської, яка привітала педагогічний колектив гімназії з чудовим святом, побажала вчителям міцного здоров’я, наснаги, невичерпного ентузіазму та успіхів у професійній діяльності. В свою чергу, учні також підготували поздоровлення для вчителів. Кожен клас мав можливість презентувати свій творчий виступ - танок, вірш або музичний номер.

Так, 2-й клас привітав вчителів піснею на  музику В. Шаїнського  «Учат в школе», першокласники Безкровний Микола та Матвєєва Олександра у супроводі дитячого хору виконали «Пісню Червоної Шапочки» з музичного кінофільму «Про Червону Шапочку».
     Із задоволенням була прийнята глядачами пісня з фільму «Красуня» «Pretty woman»  у виконанні дуету десятикласниць Шадурської Аліни та Руденко Єлизавети. Всім присутнім дуже сподобався виступ учнів     3-го класу, які заспівали пісню «Буратіно».

Слід зазначити, що творчі номери, які підготували діти, були досить різноманітними, і змогли задовольнити будь-який, навіть найвибагливіший смак.  Так, наприклад, учні 5-го  та 4-го класу розвеселили усіх присутніх, виконавши жартівливі пісні «Губки бантиком» та «Чёрный кот», а театралізований виступ семикласників, які виконали пісню «Leila» із репертуару боснійського гурту «Мата Харі», навпаки, був дуже серйозним та емоційним.
     Високий, професійний рівень вокальної підготовки, артистизму та знання французької мови продемонстрували учениці 11-го класу Слободян Дар’я та Коткова Діана, які виконали пісню «Je veux».
     Справжньою кульмінацією святкового концерту став запальний танцювальний виступ, який підготували учні 3-го класу під керівництвом вчителя хореографії Козубця Руслана Володимировича.
     Тепло сприйняли глядачі виступ учнів 6-го класу, які заспівали пісні з мюзиклу «Мері Попінс, до побачення», а виконання фінальної пісні «At the beginning» , яку підготували учениця 8-го класу Фоменко Маргарита та викладач музики Галанська Валерія Валеріївна, зал зустрів гучними оплесками.
     У підсумку, кожен з присутніх був задоволений концертом – вчителі отримали теплі поздоровлення, а учні змогли продемонструвати свої творчі здібності та таланти на сцені. Сподіваємося, що в майбутньому гімназисти продовжать добру традицію проведення таких заходів.

Дорогі наші вчителі, ще раз висловлюємо Вам сердечну подяку

за невтомну працю.

Зі святом Вас!

(Фотозвіт зі свята ви можете переглянути на фотогалереї сайту)

Див. також День учителя у 2012-2013, 2013-2014, 2014-2015, 2015-2016 н. р.