3 жовтня 2014 р.
День Учителя
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2014-2015/3_zovtnya_den_vchytelya_efgallery1/podyakaq1.jpg)
Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. У нашій гімназії працюють учителі тільки за покликанням, учителі талановиті, самовіддані, щирі, які виховують молоде покоління патріотами нашої Батьківщини. А гімназисти в свою чергу цінують та поважають своїх наставників.
І от напередодні Дня Учителя учні підготували святковий концерт, щоб привітати дорогих вчителів.
З вітальним словом до вчителів звернувся Президент учнівського самоврядування приватної Лінгвістичної гімназії Дашковський Олександр. Він побажав їм міцного здоров’я, творчого натхнення і гарних учнів.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2014-2015/3_zovtnya_den_vchytelya_efgallery1/5.jpg)
Святковий концерт розпочали найменші учні гімназії, першокласники, які виконали пісню «Чому навчають у школі».
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2014-2015/3_zovtnya_den_vchytelya_efgallery1/4.jpg)
Учні 2-го класу подарували всім присутнім пісню «Країна Чудес».
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2014-2015/3_zovtnya_den_vchytelya_efgallery1/10a.jpg)
Висловили вдячність нашим учителям учениці 6-го класу Смоленська Маргарита та Рак Марія, виконавши з хореографічним супроводом однокласниць пісню «Вашы глаза» .
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2014-2015/3_zovtnya_den_vchytelya_efgallery1/12.jpg)
Неперевершений хореографічно-танцювальний номер «Хей, хей» підготували учні 3-го класу.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2014-2015/3_zovtnya_den_vchytelya_efgallery1/14.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2014-2015/3_zovtnya_den_vchytelya_efgallery1/15.jpg)
Незабутнім подарунком став виступ учнів 5-го класу з піснею «Промені надії».
Також гімназисти підготували вірші-привітання різними мовами.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2014-2015/3_zovtnya_den_vchytelya_efgallery1/18.jpg)
Красивий класичний твір Й.Штрауса «Полька» виконали Якубицька Ядвіга (фортепіано) та Огуля Єлизавета (трикутник).
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2014-2015/3_zovtnya_den_vchytelya_efgallery1/21.jpg)
Не обійшлося на святі без жартів, які висловили в пісні «Ох, уж эта школа» учні 4-го класу.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2014-2015/3_zovtnya_den_vchytelya_efgallery1/22.jpg)
Теплими оплесками зустріли присутні гімназистів-переможців Всеукраїнського фестивалю дитячих творчих колективів «Діти Сонця», Науменка Микиту та Закурдаєва Костянтина, які виконали пісню «Тайны склеенных страниц».
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2014-2015/3_zovtnya_den_vchytelya_efgallery1/25.jpg)
Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням, і з цим не можна не погодитися, адже попри масу складнощів, які постають перед педагогами кожен Божий день, наші вчителі працюють творчо і самовіддано. Тому наступний номер «День учителя» у виконанні учнів 9-го класу був присвячений саме тим, хто обрав професію ВЧИТЕЛЯ.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2014-2015/3_zovtnya_den_vchytelya_efgallery1/27.jpg)
А наставником наших вчителів, капітаном гімназійного корабля, є наш директор Валентина Петрівна - людина щира, співчутлива, з великим серцем, а також чудовий організатор, керівник, Учитель з великої літери. Саме їй присвятили свій вокально-хореографічний виступ концертмейстер гімназії Галанська Валерія Валеріївна та хореограф Яцків Роман Ярославович.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2014-2015/3_zovtnya_den_vchytelya_efgallery1/41.jpg)
Приєднались до привітань на адресу всіх вчителів та педагогів і батьки учнів. Від імені батьківського комітету 4-го класу виступила Марина Олександрівна Сазонова, мама Власюк Катерини, а від батьківського комітету 5-го класу до вчителів звернулася депутат Київської міської ради Тетяна Іванівна Меліхова, бабуся Малахової Марії. Вони побажали вчителям міцного здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і людської шани!
А на завершення свята пролунала фінальна пісня «Господа, с Днем Учителя Вас», яку виконали учні 7-го та 8-го класу.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2014-2015/3_zovtnya_den_vchytelya_efgallery1/29.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2014-2015/3_zovtnya_den_vchytelya_efgallery1/32.jpg)
Далі були квіти, фотографування на згадку.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2014-2015/3_zovtnya_den_vchytelya_efgallery1/35a.jpg)
Зі святом Вас, дорогі вчителі!
(Фотозвіт з Дня Учителя Ви можете переглянути на фотогалереї сайту)
Див. також День учителя у 2011-2012, 2012-2013, 2013-2014, 2015-2016 н. р.