День Учителя

3 жовтня 2014 р.

День Учителя

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю. У нашій гімназії працюють учителі тільки за покликанням, учителі талановиті, самовіддані, щирі, які виховують молоде покоління   патріотами  нашої   Батьківщини.      А гімназисти в свою чергу цінують та поважають своїх наставників.

І от напередодні Дня Учителя учні підготували святковий концерт, щоб привітати дорогих вчителів.

З вітальним словом до вчителів звернувся Президент учнівського самоврядування приватної Лінгвістичної гімназії Дашковський Олександр. Він побажав їм міцного здоров’я, творчого натхнення і гарних учнів.

Святковий концерт розпочали найменші учні гімназії, першокласники, які виконали пісню «Чому навчають у школі».

Учні 2-го класу подарували всім присутнім пісню «Країна Чудес».

Висловили вдячність нашим учителям учениці 6-го класу Смоленська Маргарита та Рак Марія, виконавши з хореографічним супроводом однокласниць пісню «Вашы глаза» .

Неперевершений хореографічно-танцювальний номер «Хей, хей» підготували учні 3-го класу.

Незабутнім подарунком став виступ учнів 5-го класу з піснею «Промені надії».

Також гімназисти підготували вірші-привітання різними мовами.

Красивий класичний твір Й.Штрауса «Полька» виконали Якубицька Ядвіга (фортепіано) та Огуля Єлизавета (трикутник).

Не обійшлося на святі без жартів, які висловили в пісні «Ох, уж эта школа» учні 4-го класу.

Теплими оплесками зустріли присутні гімназистів-переможців Всеукраїнського фестивалю дитячих творчих колективів «Діти Сонця», Науменка Микиту та Закурдаєва Костянтина, які виконали пісню «Тайны склеенных страниц».

Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням, і з цим не можна не погодитися, адже попри масу складнощів, які  постають перед педагогами кожен Божий день, наші вчителі працюють творчо і самовіддано. Тому наступний номер «День учителя» у виконанні учнів 9-го класу був присвячений саме тим, хто обрав професію ВЧИТЕЛЯ.

А наставником наших вчителів, капітаном гімназійного корабля, є наш директор Валентина Петрівна - людина  щира, співчутлива, з великим серцем, а також чудовий організатор, керівник, Учитель з великої літери. Саме їй присвятили свій вокально-хореографічний виступ концертмейстер гімназії Галанська Валерія Валеріївна та хореограф Яцків Роман Ярославович.

Приєднались до привітань на адресу всіх вчителів та педагогів і батьки учнів. Від імені батьківського комітету 4-го класу виступила Марина Олександрівна Сазонова, мама Власюк Катерини, а від батьківського комітету 5-го класу до вчителів звернулася депутат Київської міської ради Тетяна Іванівна Меліхова, бабуся Малахової Марії. Вони побажали вчителям міцного здоров’я,  невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і людської шани!

А на завершення свята пролунала фінальна пісня «Господа, с Днем Учителя Вас», яку виконали учні 7-го та 8-го класу.

Далі були квіти, фотографування на згадку.

Зі святом Вас, дорогі вчителі!

(Фотозвіт з Дня Учителя Ви можете переглянути на фотогалереї сайту)

Див. також День учителя у 2011-2012, 2012-2013, 2013-2014, 2015-2016 н. р.