Святковий концерт, присвячений Дню вчителя

5 жовтня 2012 р.

Святковий концерт, присвячений Дню вчителя

5 жовтня 2012 року в гімназії відбувся святковий концерт, присвячений Дню вчителя.  Захід розпочався урочистою промовою директора гімназії Валентини Петрівни Дашковської, яка привітала педагогічний колектив з прекрасним святом, побажала  вчителям міцного здоров’я, сімейного затишку, невичерпного ентузіазму та успіхів у професійній діяльності.

На наше свято завітали випускники попередніх років.  Так випускниця 2012 року, золотомедалістка, а нині – студентка факультету соціології і права Київського політехнічного університету Кисельова Оля привітала всіх вчителів зі святом, подякувала їм за глибокі та системні знання, які вона отримала в гімназії, побажала щастя, добробуту та творчих злетів. А випускниця гімназії 2003 року Гольцова Оля, яка нині є директором власного модельного агентства «G.O.models», донька Валентини Петрівни, щирими словами та пишним букетом троянд привітала своїх наставників, а в першу чергу    свою матусю,  з прекрасним святом.

Від імені батьків педагогічний колектив і, зокрема, засновника гімназії Валентину Петрівну привітав Володимир Іванович, батько учениці 1-Б класу Павленко Іванни.

Святковий концерт розпочався спільним вокально-танцювальним виступом учнів 5-го та 10-го класів, які виконали  «Пісню про вчителя».  Дуже сподобалися всім присутнім музичні привітання, які підготували наші першокласники. Учні 1-А класу заспівали пісню «Если с другом вышел в путь» з кінофільму «По секрету всему свету», а учні 1-Б класу - пісню «Доброта» з мультфільму «Пригоди Фунтика».

Усіх присутніх до глибини душі вразив надзвичайно емоційний виступ учнів 8-го класу Науменко Микити та Закурдаєва Костянтина, які подарували вчителям композицію з репертуару Валерія Меладзе  «Обернитесь».  Традиційним уже став творчий дует учениць 8-го классу Фоменко Маргарити і П’яти Юлії, у виконанні яких прозвучала життєстверджуюча пісня «Не падай духом».

У кожної людини є найзаповітніша мрія, до якої ми прагнемо усе життя. Саме здійсненню мрій були присвячені музичні номери учнів 2-го та 4-го класів, які заспівали  пісні «Звездочет» і «Три желания».

Звичайно, не лише співочими талантами багата наша гімназія. Хореографічний номер «Футбол» підготували учні 4-го класу, які завжди радують нас своїми танцювальними здібностями.

Для справжніх артистів найважливіше, щоб їхній виступ подобався глядачам. Дружніми оплесками зустрічали на сцені учнів 3-го класу, які виконали «Пісню про дружбу» з популярного мультфільму «Маша и Медведь».  Дуже цікавим був танцювально-вокальний виступ «Ой говорила чиста вода», який підготували учениці 7-го класу.

Чудовим завершенням концерту став виступ заступника директора Анатолія Вікторовича та вчителя музики Валерії Валеріївни, які виконали пісню «Ты на свете есть» (муз. М.Мінкова, сл. сл. Л.Дербеньова).

Вітаємо Вас, дорогі вчителі, з професійним святом!

Здоров’я Вам, незгасаючої наснаги та творчих злетів!

(Фотозвіт зі свята ви можете переглянути на фотогалереї сайту

Див. також День учителя у 2011-2012, 2013-2014, 2014-2015, 2015-2016 н. р.