День учителя

2 жовтня 2015 р.

День учителя

2 жовтня 2015 року  в приватній Лінгвістичній гімназії відбувся святковий концерт з нагоди    Дня Вчителя.

Розпочали свято музичним вітанням учні  1-А класу. Вони виконали запальну  пісню             «Ми першокласники».

Естафету вітань підхопили учні 4-го класу.  Щиру любов і повагу   до своїх учителів вони висловили у пісні «Вчителько моя».

З вітальним словом до учителів та гостей звернулася директор гімназії Дашковська Валентина Петрівна. Пані Валентина зачитала поезію Юрія Левітанського «Каждый выбирает по себе», а ще побажала колегам миру, родинного тепла та творчих злетів.

Продовжили концертну програму учні 1-б класу. Вони подарували дорогим  вчителям «Пісеньку першокласника».

Гімназія для дітей – це другий дім. Тут вони зростають, формуються, переживають радощі та невдачі. Кожен гімназист крокує у країну Знань упевнено, адже відчуває тепло та підтримку учителя.  Тому найщиріші слова подяки  учителям від імені усіх гімназистів висловили учні 2-го класу, виконавши пісню  «Рідна школа».  А пісня «Любі учителі» у виконанні учнів 8-го класу доповнила низку теплих слів, адресованих учителям.

Учителів шанують і поважають в усьому світі, тому поезій на їхню честь складено дуже багато. Учні гімназії підготували вітання для своїх наставників різними мовами,  і це не випадково, адже у нас лінгвістична гімназія, тому слова вдячності учителям лунали цього дня не лише українською, а й російською, польською, французькою та німецькою мовами.

Музичний подарунок для педагогів підготували і учні 5-го класу, вони виконали пісню «Любимая школа».

Не обійшлося на концерті і без хореографічного подарунку, який підготували вихованці колективу естрадно-спортивного танцю «Екстрім». Учні 7 класу привітали учителів музичною композицію «Учителей любимые глаза».

На завершення концерту учні 9-11 класів подарували учителям музичну композицію «Учитель року».

(Фотозвіт  Ви можете переглянути на фотогалереї сайту)

Див. також День учителя у 2011-2012, 2012-2013, 2013-2014, 2014-2015 н. р.