Декада математики, фізики та комп'ютерних технологій

15 грудня 2011 р.

Декада математики, фізики та комп'ютерних технологій

З 5 по 15 грудня 2011 року в приватній Лінгвістичній гімназії проходила декада математики, фізики та компютерних технологій.

В рамках декади було проведено низку цікавих заходів:

•           «Знавці інформатики» - турнір з інформатики для учнів 10-го класу;
  •            «Математичні пазли» - урок-гра з використанням презентації для учнів 8-10 класів;
  •            «Математичний КВК» - захід для учнів 10-го класу;
  •          «Математичний двобій» - бінарний урок-гра з використанням презентації з геометрії для учнів  8-го класу;
  •           «Чому потрібно вивчати математику» (вислови відомих людей та математиків) – презентація для гімназистів 5-7 класів;
  •            «Конкурс ерудитів» - бінарний урок з фізики та інформатики для учнів 8-го класу;
  •            «Брейн-ринг» - урок-гра з фізики для учнів 10-го класу;
  •             «Наш друг і помічник компютер» - інтелектуальна гра з інформатики для учнів 5 класу;
  •         було оформлено такі стенди: «Математика у казках», «Математика у віршах»,        «Інформатика у кросвордах», «Фізика у віршах».

Але найяскравішою подією став математичний КВК, у якому брали участь учні 10 класу. У запропонованих конкурсах змагались дві команди: «Кмітливі» і «Мудрі». Гімназисти виявили організованість, кмітливість, ерудицію, старанність, інтерес до математики та зацікавленість в досягненні якнайкращих результатів.

Конкурси чергувалися з поетичними паузами та цікавими музичними номерами, які виконували учні 11 класу Коткова Діана та Слободян Даря. Переможці були нагороджені грамотами та солодощами.

Усі заходи організували та провели:

• завідувач кафедрою математики, фізики і комп’ютерних технологій, вчитель-методист, вчитель математики Старенька Майя Станіславівна,
  • учитель вищої категорії, старший вчитель, вчитель інформатики Шульга Світлана Володимирівна,
  • учитель вищої категорії, учитель фізики  Горбецька Тамара Олександрівна,
  • концертмейстер і постановник, учитель музики Галанська Валерія Валеріївна.

Найбільш активними були гімназисти   Слива Марія (7 кл.),   П’ята Юлія (8 кл.), Гончаренко Олександра (7 кл.), Клименко Марк ( 9 кл.), Шадурська Аліна (10 кл.), Руденко Ліза (10 кл.), Скуйбіда Женя (10 кл.), Новаковський Павло (10 кл.), Маркелов Іван (10 кл.),   Іродовський Олег (10 кл.), Потіха Дмитро (10 кл.).

Успіхів усім гімназистам у вивченні

математики, фізики та інформатики!

Див. також декади математики та інформатики за 2012-2013,

2013-2014 (математитка,інформатика), 2014-2015, 2015-2016 н. р.