Декада математики, фізики та комп'ютерних технологій

15 грудня 2012 р.

Декада математики, фізики

та комп'ютерних технологій

З 3-го по 13 грудня 2012 року в приватній Лінгвістичній гімназії проходила декада математики, фізики та комп’ютерних технологій.

У рамках декади було проведено ряд заходів:

-          «Змагання юних математиків»   урок-вікторина у 5 класі;

-          «Місто без математики» – захід для учнів 6-7 класів;

-          «Математичний двобій»   урок-гра з геометрії для учнів 8 класу;

-           перегляд науково-популярного фільму «Історія математики» учнями 9 класу;

-           урок-конференція з фізики для учнів 11 класу на тему: «Марія Склодовська-Кюрі»;

-          «Комп’ютерний художник» – урок-гра з інформатики для учнів 5 класу;

-          «Конкурс знавців Word» – інтелектуальна гра з інформатики  для учнів 10 класу ;

-          «Інформаційний калейдоскоп» - урок-гра з інформатики для учнів 7 класу;

-          «Математика з зірками» – захід для учнів 10-11 класів.

До декади були підготовлені цікаві стенди.

Усі заходи організували та провели:

-          завідувач кафедрою математики, фізики і комп’ютерних технологій, вчитель вищої категорії, старший вчитель Старенька Майя Станіславівна;

-         учитель вищої категорії, старший вчитель, вчитель інформатики Шульга Світлана Володимирівна;

-          учитель вищої категорії, учитель фізики  Горбецька Тамара Олександрівна;

-          учитель вищої категорії, вчитель математики Нуждяк Ірина Анатоліївна.

Усі проведені заходи були цікавими та повчальними.

Велике задоволення отримали  п’ятикласники від проведення вікторини «Змагання юних математиків». У запропонованих конкурсах змагались дві команди: «Плюс» і «Множення». Захід поєднав навчальну діяльність з елементами гри. Велика кількість цікавих і різноманітних завдань давала можливість кожному учаснику проявити себе якнайкраще. Учні показали глибокі знання з математики, вміння логічно мислити, виявили кмітливість, старанність, організованість. Найбільш активними були Ірхова Ксенія, Глушковська Лілія, Чернов Владислав, Ярченко Михайло, Синявська Катерина та Шепітько Марія.

11-го грудня 2012 року відбувся захід «Математика з зірками» для учнів 11 класу. Гімназисти підготували цікаві факти з життя Піфагора, Евкліда, Архімеда, Вієта, Декарта, Ейлера, Гауса, Лобачевського, Остроградського, Ковалевської, розповіли про їх вклад у розвиток математики. Під час заходу демонструвалися фільми, використовувалися наочні засоби тощо. Активну участь у підготовці і проведенні уроку взяли наступні гімназисти: Шадурська Аліна, Сіденко Олексій, Фещук Олександр, Новаковський Павло, Маркелов Іван та Жаботинська Анастасія.

Минуть роки, століття, математика підніметься до нових вершин,

але імена велетнів математичної науки людство не забуде ніколи!

Див. також декади математики та інформатики за 2011-2012,

2013-2014 (математитка, інформатика), 2014-2015, 2015-2016 н. р.