Звітний концерт учнів гімназійної музичної студії "Gymnasium-sound" та гімназійної хореографічної студії "Екстрім"

19 травня 2016 р.

Звітний концерт учнів

гімназійної музичної студії «Gymnasium-sound»

та гімназійної хореографічної студії «Екстрім»

19 травня 2016 року у фойє приватної Лінгвістичної гімназії зібралися вчителі, батьки, гімназисти на звітний концерт учнів музичної та хореографічної студій.

Радісно-піднесений настрій учасників концерту час від часу змінювався хвилюванням, і це зрозуміло, адже кожен хотів гідно представити результати своєї роботи за цей навчальний рік.

Розпочали творчий звіт учні хореографічної студії (викладач - лауреат міжнародних конкурсів  Яцків Роман Ярославович). Учасники молодшої групи колективу естрадно-спортивного танцю «Екстрім» виконали танок «Мікімауси».

Наступними демонстрували свої досягнення учні класу гітари (викладач – артист і диригент народного оркестру Семенюк Анастасія Олександрівна). Розпочав виступ ансамбль гітаристів молодших класів, який виконав українську народну пісню «Їхав козак за Дунай».

Мартиненко_Поліна виконала композицію «Пісенька» В. Гоменюка. Далі Юрченко Інна виконала «Прелюд» М. Каркассі. Наступним виступив Чмір Кирило, який виконав «Польку» обр. Зубченка. А ось Княжицька Анастасія виконала одразу дві композиції Ф. Каруллі «Рондо»  та М. Вігула «Прелюдія».

Гузько Михайло виконав «Солеа» Х. Мартіна. Музичну композицію «Самотність» О. Копенкова глядачів порадувала Слободян Марія.

Після цього під гучні оплески виступив ансамбль гітаристів старших класів з композицію «Сомбреро».

Наступними виступали учні музичної студії, а саме класу фортепіано (викладач - заслужений артист естрадного мистецтва України Галанська_Валерія_Валеріївна).

Виконання класичних творів змушувало маленьких піаністів бути вдумливими і серйозними. Москаленко Надія  виконала етюд Карла Черні та «Андантіно» К. Нефе.

Продовжили концерт учні музичної студії класу вокалу (викладач - заслужений_артист_естрадного_мистецтва_України

Галанська_Валерія_Валеріївна).

Пісню Н. Кирилова «Хто запалює зірки» представила до уваги глядачів Бурлака Альбіна. А Трухан Марія виконала українську народну пісню «Ой у лісі калина».

Фокіна Олександра виконала відому пісню Ж. Колмагорова «Звездочет». Ткачова Ганна заспівала веселу пісню «Если с другом вышел в путь».

Пісню М. Дунаєвського «Брадобрій» заспівала Тихончук Анастасія. Усім відому пісню І. Ніколаєва «Маленька країна» виконала Васильченко Євгенія.

А Кабакова Анастасія - позитивну пісню Джамали «Смайл». Відомий хіт Валерія Меладзе «Квітка-душа»  подарувала глядачам Будзинська Олександра.

Сиваченко Єлизавета виконала «Suitcase» Emeli Sande. Бородай Софія заспівала популярну пісню Гайтани «Слідом за тобою».

А Романчук Дарина заспівала пісню «Hello» Adele. Запальну пісню Demi Lovato «Let it go» виконала Семерунь Дар'я.

Наступною виступила Коротєєва Анастасія, з піснею Христини Соловій «Тримай».  Під гучні аплодисменти виступила Касьянова Кіра, яка заспівала пісню Ілларія «Відьма».

Завершив концерт на веселій запальній ноті колектив естрадно-спортивного танцю «Екстрім», який виконали фрагмент з мюзиклу «Бурлеск».

Молодці, гімназисти!

Ми пишаємося вами!

Переглянути статті про минулорічні звітні концерти музичної студії

можна за посиланнями нижче:

2012        2013        2014       2015