Звітний концерт учнів гімназійної музичної студії «Gymnasium-sound»
та гімназійної хореографічної студії «Екстрім»

20 травня 2015 р.

Звітний концерт учнів

гімназійної музичної студії «Gymnasium-sound»

та гімназійної хореографічної студії «Екстрім»

20 травня 2015 року у фойє приватної Лінгвістичної гімназії зібралися вчителі, батьки, гімназисти на звітний концерт учнів музичної та хореографічної студій.

Радісно-піднесений настрій учасників концерту час від часу змінювався хвилюванням, і це зрозуміло, адже кожен хотів гідно представити результати своєї роботи за цей навчальний рік.

Розпочали творчий звіт учні хореографічної студії (викладач - лауреат міжнародних конкурсів  Яцків Роман Ярославович). Учасники молодшої групи колективу естрадно-спортивного танцю «Екстрім» виконали естрадно-хореографічну композицію.

Наступними виступали учні музичної студії, а саме класу фортепіано (викладач - заслужений артист естрадного мистецтва України Галанська Валерія Валеріївна).

Виконання класичних творів змушувало маленьких піаністів бути вдумливими і серйозними. Першою виступила наймолодша учениця Шльонська Катерина. Вона виконала етюди  №3 та  №4  Карла Черні, анданте  Йосифа Гайдна та п’єсу «Ранок» Едварда Гріга.  Наступною виступила Дідович Каріна, яка зіграла п'єсу "Ранок" Едварда Гріга та етюд №2 Карла Черні.

Чекаленко Анастасія виконала «Волинку»  Йогана Себастьяна Баха. Гімн України, музику до якого написав Михайло Вербицький, виконала Саламаха Яна.

Продовжили концерт учні музичної студії класу вокалу (викладач - заслужений артист естрадного мистецтва України Галанська Валерія Валеріївна).

«Пісню мамонтеняти» на музику   Володимира   Шаїнського  виконала   Тихончук   Анастасія ,     а «Колискову для ведмежати» цього ж автора  - Кабакова Анастасія. А от відомий хіт Валерія Меладзе «Квітка-душа»  подарувала глядачам  Гузько Ксенія.

Овчаренко Анастасія виконала всім відому композицію Михайла Таничи та Юрія Саульського  «Чорний кіт». Українську народну пісню «Україно, краю» заспівала Дідович Каріна. А пісню «Ой, єсть в лісі калина» та пісню «Хто ж такі фіксики?» з мультфільму «Фіксики» приготувала для концерту Олександра Будзинська.

Пісню Матвія Блантера «Катюша» виконала Катерина Кулик.  Романчук Дарина  подарувала глядачам пісню Celen Dion «All by myself». Пісню Ніно Катамадзе «Однажды на улице» глядачам представила Семерунь Дар’я .

Яскравим був виступ вокального квартету у складі Сиваченко Єлизавети, Чекаленко Анастасії, Семерунь Дар’ї, Романчук Дарини, які виконали пісню Максима Дунаєвського   «Лев и Брадобрей».    А Настя Коротєєва у дуеті з Микитою Науменком заспівали  пісню «Восьмий колір» гурту «Моторола» .

Ліричну  пісню  Миколи  Мозгового  «Минає день»  представив  глядачам  Закурдаєв  Костянтин. Завершила виступ учнів класу вокалу Бородай Софія піснею Ігоря Ніколаєва та Ігоря Крутого «Сниться сон».

Наступними демонстрували свої досягнення учні класу гітари, (викладач Посполітак Владислав Андрійович). Розпочав виступ гітаристів Чмір Кирило музичною композиціє Херардо Родрігеса «Кумпарсіта». А ось Гузько Михайло у дуеті з викладачем Владиславом Андрійовичем виконав відомий твір Клауса Бадельта «He is a pirate».

Варіації на тему української народної пісні «Ніч яка місячна» представив дует у складі Гузька Михайла та Саламахи Яни. Інструментальну п’єсу «Smells like teen spirit» гурту «Nirvana» виконали Яценко Гліб та Мішкой Андрій.

Наостанок виступили учасники молодшої та середньої групи колективу естрадно-спортивного танцю «Екстрім» із запальним рок-н-ролом.

Концерт завершився, але незабутні враження, подаровані нашими талановитими педагогами та учнями, залишаться у душі кожного ще довгий час.

Бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Творчих звершень вам, дорогі гімназисти!!!

(Фотозвіт з концерту учнів музичної та хореографічної студій Лінгвістичної гімназії

Ви можете переглянути на фотогалереї сайту)

Переглянути статті про минулорічні звітні концерти музичної студії

можна за посиланнями нижче:

2012        2013        2014       2016