Звіт музичної студії  “Gymnasium-Sound” приватної Лінгвістичної гімназії

20 травня 2014 р.

Звіт музичної студії  “Gymnasium-Sound”

приватної Лінгвістичної гімназії

Щороку в травні місяці вже традиційно звітує музична студія, яка працює в гімназії з 2002 року.

Учні, які відвідують студію, навчаються мистецтву співу, гри на фортепіано та гітарі. Цього року творчий звіт учнів музичної студії відбувся 20 травня. Діти продемонстрували свої здібності та талант, показали все те, чому навчилися за рік. А підготували учнів викладачі музичної студії  заслужена артистка естрадного мистецтва України Галанська Валерія Валеріївна (клас фортепіано,  вокалу)  та Посполітак Владислав Андрійович (клас гітари).

Розпочали концерт наймолодші гімназисти. Бурцева Катя  (клас фортепіано) виконала музичний твір  В. Каліннікова «Тінь-тінь» та С.Степшина «Гра в м’яч».

Кульгейко Софійка (клас вокалу) заспівала пісню з репертуару Ассоль «Мама», а Семерунь Даша (клас вокалу) - еді  Досконалість» із кінофільму «Мері Поппінс, до побачення!».

Чекаленко Настя (клас фортепіано) виконала  «Анданте»  Й. Гайдна , а  в дуеті з педагогом -  українську народну мелодію «Ой, є в лісі калина».

Філоненко Анастасія (клас вокалу та фортепіано) заспівала пісню М.Дунаєвського «У Лукоморья» та виконала на піаніно жартівливу російську народну пісню  «Два веселі гусі» й  українську народну пісню «Вийди, вийди, сонечко».

Олександра Будзинська (клас вокалу) заспівала пісню Червоної Шапочки М.Дунаєвського.

Дідович Кароліна (клас вокалу) виконала композицію В.Богатирьова «Пісенька юного художника», а Бородай Софія (клас вокалу) - пісню з репертуару Н. Бучинської «Дівчина-весна».

До уваги глядачів була представлена пісня І. Ніколаєва «Маленькая страна» у виконанні учениць Седлецької Лізи та Сиваченко Лізи.

Вдалим став  дебютний виступ для Степанюка Данила та Чміра Кирила, які лише перший рік вчаться грати на гітарі.  Данило подарував присутнім твір Наталії  Ілатовської «Мишонок Тарасик», а  Чмір Кирило пісню «Земля в иллюминаторе» гурту «Земляне».

Яценко Гліб в дуеті з вчителем Владиславом Андрійовичем виконав музичну композицію «Звезда по имени Солнце» гурту «Кіно», а також Гліб заспівав пісню «Детство» Юрія Шатунова під власний акомпонемент.

Приємно здивувала присутніх грою на гітарі Маслова Марія, котра виконала композицію  «Там за туманами» гурту «Любе». Продовжила концерт Пайда Каріна (клас вокалу) піснею  А. Злотника  «Чиві-чиві».

Смоленська Маргарита (клас вокалу)представила до уваги глядачів пісню К. Мєладзе  «Квітка-душа», а Коротєєва Анастасія  (клас вокалу) зачарувала присутніх «Арією Клариче» А.Колкера  та піснею «И будет так всегда» .

Досить непростим був репертуар  Якубицької Ядвиги (клас фортепіано), яка зіграла «Менует»    В.А.Моцарта і «Польку» Б.Сметани , а  також музичні п’єси Т.Назарова «Варіації» і  С.Майкапара  «Казочка», але найбільше Ядвіга вразила присутніх піснею «Дом восходящего солнца».

Дуже сподобався всім присутнім виступ Луцик Наталії (клас вокалу), яка заспівала англійською мовою пісню «Your Song» Еллі Голдінг.

Мішкой Анастасія (клас вокалу) подарувала слухачам пісню В.Верменича  «Чорнобривці». Желєзко Діана (клас вокалу) виконала  пісню І.Білик  «Снег».

Фінальним етапом концерту став виступ гімназистів-переможців Всеукраїнського фестивалю дитячих творчих колективів «Діти Сонця», який нещодавно відбувся  в Києві. Переможцями фестивалю в номінації «Естрадний вокал» стали:

Науменко Микита, учень 9-го класу,  - 1 місце;

Закурдаєв Костянтин, учень 9-го класу, -  2 місце;

Романчук Дарина, учениця 3-го класу,  - 3 місце;

Глушковська Ліля, учениця 6-го класу, відзначена у категорії «Сяйво естетизму співу»;

Рак Марія, учениця 5-го класу, відзначена у категорії «Сяйво оригінальності співу».

Гімназисти-переможці майстерно виконали пісню К.Кельмі «Замыкая круг».

Усі учасники концерту та запрошені гості отримали безліч позитивних емоцій та відчули піднесений настрій!

Тож побажаємо нашим артистам  творчої наснаги та

наполегливості у вивченні музичного мистецтва!

Фотозвіт зі звіту музичної студії "Gymnasium-sound"

Ви можете переглянути на фотогалереї сайту)

Переглянути статті про минулорічні звітні концерти музичної студії

можна за посиланнями нижче:

2012        2013        2015       2016