Творчий звіт учнів гімназійної музичної студії

16 травня 2012 р.

Творчий звіт учнів

гімназійної музичної студії

16 травня 2012 року у приватній Лінгвістичній гімназії  відбувся творчий звіт учнів, що відвідують гімназійну музичну студію. Діти мали можливість продемонструвати свої творчі здібності, показати все те, чому вони навчилися за навчальний рік. А підготували учнів викладачі музичної студії Галанська Валерія Валеріївна та Бєлкіна Віта Михайлівна.

Розпочали концерт наймолодші гімназисти – учні 1-го класу. І нехай музикою вони займаються не так довго, але вже показали високий рівень майстерності, свою старанність та наполегливість.

Поліщук Юлія (1-й клас фортепіано) виконала всесвітньо відомий та популярний «Вальс собачок» та фрагмент російської народної пісні «Веселі гуси».  Матвєєва Олександра (1-й клас вокалу) заспівала пісню «Пропала собака» на музику Володимира Шаїнського. Антоненко Катерина (1-й клас фортепіано) зіграла українську народну мелодію «Ой за гаєм, гаєм», а також разом  із педагогом Бєлкіною Вітою Михайлівною виконала мелодію із м/ф «Львенок и черепаха». Симпатії глядачів завоювала Ластова Софія (1-й клас вокалу), яка заспівала відому дитячу пісню «Облака».  Дуже веселим був виступ Бахолдіна Єгора (1-й клас фортепіано), який виконав фрагмент російської народної пісні «Калинка» та української народної мелодії «Козачок»  (у ансамблі із педагогом Бєлкіною В.М.).

Після першокласників свої вміння показували учениці 2-го класу. Березкіна Анастасія (клас фортепіано) виконала російську народну пісню «Во поле березка стояла».  Досить непростим був репертуар Муравйової Ганни (клас фортепіано), яка виконала «Колискову» І. Філіппа та «Етюд» О. Гнєсіна. Дуже сподобався глядачам виступ Рябухіної Уляни, яка виконала композицію «Світлячок» І. Берковича, композицію власного авторства та уривок із 40-ї симфонії В.А. Моцарта (у ансамблі із педагогом Бєлкіною В.М.).

Жартівливу композицію «Веселі гуси» виконав учень 5-го класу Себиченко Ілля. Фрагмент композиції «Рігодон» А. Гедіке та мелодію «Цуценя» Л. Ємельянова виконала Єрохіна Анастасія, учениця 3-го класу. Її однокласниця Ніка Фролова презентувала глядацькій увазі фрагмент мелодії «Andante» композитора Й. Гайдна.

На концерті були представлені і вокальні номери. Учениця  5-го класу Коротєєва Анастасія виконала пісню «Ветер перемен». Дуже емоційним був виступ Мішкой Анастасії, учениці 5-го класу, яка заспівала пісню «Квітка-душа». Композиції  «Rolling in the deep» та «Dont know why» подарувала глядачам учениця 9-го класу Петренко Наталія, а учениця 3-го класу Рак Марія заспівала пісні «Лесной олень» та «Маленькая страна». Дуже сподобався усім присутнім виступ учениці 10-го класу Руденко Єлизавети, яка виконала складну джазову композицію «Dont know why»  та відомий хіт «I love rocknroll».

Слід зазначити, що на заняттях музичної студії учні навчаються бек-вокалу, співу у дуеті та тріо. Так учениці 5-го класу Мішкой Анастасія та Коротєєва Анастасія, крім сольних номерів, презентували ще й спільний виступ  - композицію «Say a little prayer for you».  Учень 8-го класу Акрам Рустам разом із однокласницями Фоменко Маргаритою та П’ятою Юлією виконав пісню «Я не здамся без бою» з репертуару популярного гурту «Океан Ельзи».  Кульмінацією концерту став виступ учнів 10-го класу Маркелова Івана та Жаботинської Анастасії.  У супроводі інструментального ансамблю у складі:  Новаковського Павла (бас-гітара), Галанської Валерії Валеріївни (фортепіано), Руденко Єлизавети (ритм-гітара) та Шадурської Аліни (перкусія) вони виконали романтичну пісню «Найкраща мить».

Великою несподіванкою став виступ директора гімназії Дашковської Валентини Петрівни, яка виконала композицію Поля Моріа, що стала дуже популярною завдяки програмі "У світі тварин". Ще в дитинстві Валентина Петрівна протягом 7-ми років навчалася мистецтву гри на фортепіано та закінчила музичну школу з відзнакою. Гімназистам є з кого брати приклад!

Усі учасники творчого вечору та запрошені гості залишилися дуже задоволеними концертом. Тож побажаємо нашим артистам   наснаги у вивченні музичного мистецтва!

(Фотозвіт з концерту ви можете переглянути на фотогалереї сайту

Переглянути статті про минулорічні звітні концерти музичної студії

можна за посиланнями нижче:

2013        2014        2015       2016