Звіт музичної студії

22 травня 2013р.

Звіт музичної студії

Одним з основних напрямків роботи приватної лінгвістичної гімназії є естетичне виховання учнів, що допомагає їм гармонійно розвиватися та формує різні життєво необхідні компетентності. Тому в гімназії працюють музична, художня, хореографічна студії. Результати роботи викладачів музичної та хореографічної студій можна бачити на виховних заходах, а щодо художньої студії, то в гімназії постійно діє  виставка  робіт юних художників.

Зустріч з мистецтвом – це завжди свято. Кожен концерт, театралізоване дійство – це своєрідна пожива для нашої душі, що допомагає людині гармонійно розвиватися. Тому проведення звітного концерту (академконцерту) стало ще однією нагодою для гімназистів, учителів та батьків поринути у прекрасний світ музики.

Отож розпочала концерт учениця 2-го класу Катерина Власюк  (клас фортепіано) українською народною піснею «І шумить, і гуде», а також у дуеті з педагогом Галанською Валерією Валеріївною Катя представила композицію «Вийди, вийди, сонечко».

Відомо, що пісні з кінофільмів є окремою сторінкою музичного мистецтва. Приємно, що діти люблять дивитися старі добрі фільми, де немає насилля, добро перемагає зло. Фільм «Мері Поппінс, до побачення!» - це шедевр радянського кіно, у якому звучать пісні на  музику Михайла Дунаєвського. На нашому концерті  теж не обійшлося без музики з цього кінофільму.  Пісню «Брадобрей» виконала учениця 2-го класу Софія Кульгейко (клас вокалу), а пісню «Леди Совершенство» до уваги глядачів представила учениця 1-го класу Дарина Романчук (клас вокалу), про «33 корови» заспівала Анастасія Філоненко, учениця 1 класу (клас вокалу).

Веселий, запальний настрій  пісень продовжив  сучасний танець у виконанні Глушковської Лілії,  Шепітько Марії, Ірхової Ксенії, учениць 5-го класу,  та Радченко Анастасії, Кошової Поліни, учениць 6-го класу. Неординарна постановка вчителя хореографії Романа Яцківа викликала шквал оплесків у глядачів і щирі слова вдячності.

Продовжила концерт учениця 2-го класу Катерина Антоненко (клас вокалу) піснею Матвія Блантера та Михайла Ісаковського «Катюша». А учень 1-го класу Проценко Давид (клас фортепіано) зіграв для усіх угорську народну пісню «Спой мне такую песню», а у ансамблі з Валерією Валеріївною представив українську народну пісню «Іхав козак за Дунай». Пісню «При долині кущ калини» виконала учениця 1 класу Павленко Іванна. У чарівний світ казки уявно перенесли присутніх учениці 1-го класу Філоненко Анастасія та Романчук Дарина (клас вокалу), виконавши «Пісеньку Червоної Шапочки» та пісню «Лесной олень». Романтично мрійливими були виступи учениці 6-го класу Анастасії Коротєєвої (клас вокалу)  з піснею «Чарівна скрипка» та учениці 5-го класу Марії Шепітько (клас вокалу) з піснею «Think of me» (The Phantom Of The Opera) Andrew Lloyd Webber.

Учениця 3-го класу Пінчук Євгенія (клас вокалу) представила до уваги пісню Наталії Могилевської «Відправила меседж» та пісню з репертуару Ані Лорак та Миколи Бровченка «Я з тобою». Учениця 5-го класу Лілія Глушковська (клас вокал) зачарувала присутніх піснею Mariah Carey, Ben Murgulis «Vision ofl ove». Науменко Микита, учень 8-го класу (клас вокалу), представив до уваги слухачів пісню Michael Buble «Everything», а учениця 10-го класу Желєзко Діана (клас вокалу) – пісню А. Завальської «Табу». Вітенко Єсенія, учениця 7-го класу (клас вокалу), виступила з піснями «Girl from Ipanema» A.C. Jobim, «Womans worth» Alicia Keys. Марія Шепітько та Лілія Глушковська, учениці 5-го класу, подарували присутнім прекрасний дует «My heart will goon» Will Jennings James Horner. Костянтин Закурдаєв, учень 8-го класу (клас вокалу), представив до уваги глядачів музичні композиції І. Білик «Снег»  та К. Мєладзе «Безответно», а учениця 10-го класу Петренко Наталія (клас вокалу) – «Тalking to the moon» Bruno Mars та «Sleep, sugar» Poets of the Fall. А завершила концерт учениця 6-го класу Нікульнікова Таїсія (клас вокалу) піснею «Tell Him» Barbara Streisand.

Ось така чудова програма, підібрана та відпрацьована учителем музики, заслуженою артисткою естрадного мистецтва України Галанською Валерією Валерівною, принесла безліч позитивних емоцій не лише глядачам, а й виконавцям.  А оплески глядачів стали найщирішою подякою для учителя.

Переглянути статті про минулорічні звітні концерти музичної студії

можна за посиланнями нижче:

2012        2014        2015        2016