Святковий концерт до Дня матері

15 травня 2012 р.

Святковий концерт до Дня матері

Мати. Мама. Матуся. Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у світі. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, материнська ласка гріє нас все життя аж до старості. Її створив Бог на цій землі для краси і щастя, щоб вона дарувала життя і була продовжувачем роду людського.

15 травня 2012 року у приватній Лінгвістичній гімназії відбувся святковий концерт, присвячений Дню матері. Розпочала захід урочистою промовою директор гімназії Дашковська Валентина Петрівна, яка привітала зі святом усіх присутніх, побажавши матерям здоров’я, щастя, добра і домашнього затишку, а дітям – рости талановитими, люблячими та завжди радувати своїх матусь. У свою чергу, діти Валентини Петрівнидонька Оля та син Сашко – привітали свою матусю щирими словами та букетом квітів.

Звичайно, саме мамі були присвячені більшість художніх номерів, які підготували гімназисти. Першими на святкову сцену вийшли учні 1-го класу, які виконали «Пісеньку мамонтеняти» із відомого мультфільму «Мама для мамонтеняти». Учениця 5-го класу Радченко Анастасія подарувала усім присутнім чудову композицію «Мама» із репертуару Аліни Гросу. Пісню «Плачет дождик» заспівали учні 6-го класу разом із вчителем музики Галанською Валерією Валеріївною. Спільний вокально-танцювальний виступ презентували учні 2-го та 3-го класу, які виконали зворушливу пісню «Мама – перше слово».  Пісню «Vermillion» англійською мовою виконав Новаковський Павло, учень 10-го класу. Дуже сподобалася усім присутнім лірична композиція «Мама», яку презентувала учениця 9-го класу Петренко Наталія. Своє привітання підготували учениці 8-го класу Фоменко Маргарита та П’ята Юлія, які виконали пісню «Мама-мамочка».  У черговий раз дружнім та запальним виступом порадували усіх присутніх учні 2-го класу, які заспівали пісню «Моя мама» з репертуару  співачки Ассоль.

Не обійшлося на нашому концерті і без дебютних виступів. Пісню «Мама» з репертуару Насті Борисової виконала учениця 10-го класу Жаботинська Анастасія.

Вже не вперше дарує нам свої музичні привітання гімназійний вокально-інструментальний ансамбль у складі вчителя музики Галанської Валерії Валеріївни (фортепіано) та учнів 10-го класу Новаковського Павла (бас-гітара), Новак Анастасії (гітара), Руденко Єлизавети (гітара) і Шадурської Аліни (перкусія). Спочатку юні артисти виконали пісню «Старі фотографії» з репертуару гурту «Скрябін», а потім акомпанували своїм однокласникам Маркелову Івану та Жаботинській Анастасії, які завершили святковий концерт ліричною композицією «Найкраща мить».

Захід пройшов чудово, неймовірні враження від концерту отримали усі присутні на ньому гімназисти, вчителі, батьки, запрошені гості.

Тож давайте ще раз привітаємо усіх матерів із прекрасним святом, побажаємо їм міцного здоров’я, щастя та сімейного благополуччя!

(Фотозвіт зі свята ви можете переглянути на фотогалереї сайту)

Див. також святкування дня Матері у 2012-20132013-2014, 2014-2015 н. р.