Свято Матері

14 травня 2014 р.

Свято Матері

Мама! Найдорожче слово в світі

Де б не був ти, що б ти не робив.

Назавжди вона твій шлях освітить

Ніжним серцем відданим тобі!

День матері - одне з найбільш зворушливих свят, тому що всі ми з дитинства і через все життя до своїх останніх днів несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї матері, яка все зрозуміє, пробачить, притисне до серця і буде самовіддано любити свою дитину незважаючи ні на що.

Уже традиційно в гімназії  відзначають День матері. І цьогоріч гімназисти підготували святковий концерт, присвячений  дорогим,  милим та прекрасним матусям.

Розпочали святковий концерт наймолодші гімназисти – учні 1-го класу, які виконали музично-хореографічну композицію «Мамин день».

Вокально-танцювальний виступ презентували учні 2-го класу. Потім на сцену вийшли учні 3-го класу, які виконали музично-хореографічний номер «Світить сонечко для всіх».

Щирими словами та букетом троянд привітав свою матусю, директора нашої гімназії Валентину Петрівну, син Сашко.

Чарівну пісню «Моя матуся» подарували присутнім учні 4-го класу.

Уже не вперше заряджає позитивним настроєм присутніх колектив хореографічної гімназійної  студії естрадно-спортивного танцю «Екстрім» (керівник студії – Яцків Роман Ярославович). Юні студійці виконали танцювальний номер «Робот Броніслав».

Гучними оплесками зустріли глядачі учня 9-го класу Закурдаєва Костянтина, який виконав пісню «Мама» з репертуару відомого співака Вітаса.

Вдячність нашим мамам висловили піснею «Мама - перше слово» учні 5-го класу.

Зворушливі вірші про маму прочитали учениці 6-го класу Шепітько Марія, Синявська Катерина та Глушковська Лілія. Фінальною піснею була пісня «Мама» у виконанні учениць 6-го та 7-го класу.

Багато в світі різних слів

І різних виразів чимало,

Та ласкавіше серед них

І найрідніше слово - мама.

Не забудьте сказати теплі слова привітання вашим матусям у цей день.

Любі жінки! Нехай діти Ваші ростуть талановитими та люблячими, дарують любов та увагу. Бажаємо Вам домашнього затишку, надійної чоловічої підтримки, здоров’я та благополуччя.

Зі святом вас!

(Фотозвіт зі "Свята Матері" Ви можете переглянути на фотогалереї сайту)

Див. також святкування дня Матері у 2011-20122012-20132014-2015 н. р.