Екскурсія до Центрального музею Збройних Сил України

4 листопада 2015 р.

Екскурсія до Центрального музею Збройних Сил України

4 листопада 2015 року учні 10-11 класів приватної Лінгвістичної гімназії відвідали музей Збройних Сил України.  Експозиція музею дуже цікава і жива, адже всі історичні події, представлені в експозиції музею, розгортаються у хронологічній послідовності, тому у відвідувачів складається враження реальної присутності. Гордістю музею є колекція військової зброї та бойових нагород.

Спочатку гімназисти розглянули експозицію сучасної військової техніки, яку використовують наші бійці на Сході. Екскурсовод розповів, у яких боях ця техніка була використана.

Також гімназисти ознайомилися з історією розвитку Збройних Сил України, зі зброєю періоду Козаччини, Першої та Другої світових воєн.

Окрім пізнавальної екскурсії, працівники музею підготували для гімназистів ще й практичне заняття.  Під наглядом учителя учні мали змогу розібрати та зібрати стрілецьку зброю: автомат АКМ, кулемет РПК, Гранатомет АГС-17.

Див. також екскурсія до Національного військово-історичного музею у 2013-2014, 2014-2015,

2015-2016 н. р.