Екскурсія до Центрального музею Збройних сил України

11 травня 2016 р.

Екскурсія до Центрального музею Збройних сил України

11 травня 2016 року учні 9-10 класів приватної Лінгвістичної гімназії відвідали музей Збройних сил України. Гімназисти ознайомилися з причинами розв’язання Другої світової війни та дізналися про участь українців у здобутті перемоги над фашистськими загарбниками.

У музеї старшокласники розглянули новітні експозиції, які висвітлювали боротьбу українського народу в цій запеклій боротьбі над фашизмом в складі Червоної армії та Української повстанської армії. На жаль, боротьба нашого народу за незалежність ще не закінчилася. Війна на Сході України змушує нас знову братися за зброю. Також в музеї учні ознайомилися з боротьбою наших воїнів у зоні АТО.

Екскурсія закінчилася практичним заняттям з вивчення стрілецької зброї та гранат.

Див. також екскурсія до Центрального музею Збройних Сил України у 2013-2014, 2015-2016 н. р.