Екскурсія до Центрального музею Збройних Сил України

25 вересня 2013 р.

Екскурсія до Центрального музею Збройних Сил України

25 вересня 2013 року учні 10-11 класів приватної Лінгвістичної гімназії відвідали музей Збройних Сил України.

У   музеї гімназисти  ознайомились        jhhjkl з експозиціями військової історії:

- кімерійсько-скіфського, сарматського періоду,

- княжої доби,

- національно-визвольної боротьби доби Козаччини, військових формувань в Україні протягом ХІХ-ХХ ст. та діяльністю Збройних Сил незалежної України.

Учні з великою цікавістю розглядали зразки холодної зброї, починаючи з періоду кам`яного віку, моделі  сучасної військової  техніки, зразки вогнепальної зброї.  Гімназисти   ознайомилися          з колекціями військових нагород,  відзнак, прапорів та іншими колекціями.

Крім оглядової екскурсії, з учнями був проведений практичний урок з вивчення матеріальної частини автомата Калашнікова. Кожен особисто проводив неповне розбирання  і збирання автомата. Під великим враженням учні завершили екскурсію-подорож по славним сторінкам військової справи Українського народу.

Див. також екскурсія до Центрального музею Збройних Сил України у

2015-2016 (листопад, травень) н. р.