26 квітня 2016 р.
Чорнобиль. День пам'яті
Минає 30 років, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі.
26 квітня 2016 року в приватній Лінгвістичній гімназії відбулася лінійка-реквієм, присвячена пам’яті жертв цієї страшної техногенної катастрофи.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/26_april_chornobyl_efgallery1/513.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/26_april_chornobyl_efgallery1/514.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/26_april_chornobyl_efgallery1/516.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/26_april_chornobyl_efgallery1/517.jpg)
Аварія, що сталася на Чорнобильській АЕС, – одна з найтрагічніших сторінок новітньої історії. Нажаль, наш край опинився в числі найбільш постраждалих від ядерного полум’я Чорнобиля, його смертоносного радіоактивного ураження. Саме тому відлуння аварії, її скорботні роковини завжди озиваються в наших серцях щемким болем і, водночас, незмінно глибокою вдячністю героям-ліквідаторам, які ціною свого здоров’я та життя упокорили ядерну стихію.
Ми ніколи не повинні забувати ті страшні події і тих загиблих героїв, які поклали своє життя на боротьбу з невидимим і страшним ворогом - радіацією. Ми закликаємо шанувати тих співвітчизників–чорнобильців, котрі живуть сьогодні з нами. Пам’ятаймо про Чорнобиль!
Лінійка-реквієм, проведена у гімназії до 30-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС, дала можливість усім присутнім ще раз задуматися над значенням людського життя, його цінністю.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/26_april_chornobyl_efgallery1/527.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/26_april_chornobyl_efgallery1/528.jpg)
На закінчення лінійки пролунав шкільний дзвоник як дзвін пам’яті про Чорнобильську трагедію!
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/26_april_chornobyl_efgallery1/524.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/26_april_chornobyl_efgallery1/525.jpg)
Бажаємо всім вам мирної долі, щедрого й благополучного життя на довгі й щасливі літа, безхмарного неба над головою!
Див. також день пам'яті Чорнобильської трагедії у 2011-2012, 2012-2013, 2013-2014, 2014-2015 н. р.