24 червня 2016 р.
Літній табір відпочинку у приватній Лінгвістичній гімназії
Для учнів початкових класів приватної Лінгвістичної гімназії у червні місяці 2016 року було організовано літній табір, де діти мали змогу не лише відпочити, а й отримати нові знання, удосконалити уміння та навички, набуті за минулий навчальний рік, зокрема з письма, математики, англійської мови, читання.
Педагоги та вихователі підготували для гімназистів розвивальні програми, дидактичні ігри, цікаві книги для читання. Та найбільше учням подобалися заняття з театрального мистецтва, особливо інсценізація улюблених казок та оповідань.
Також маленькі гімназисти розвивали свої творчі здібності, намагаючись самостійно виготовити різноманітні предмети з пластиліну, паперу, воску, а також навчалися й естетики, оздоблюючи власні вироби.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/24_june_litniy_tabir_efgallery1/14.jpg)
У День захисту дітей гімназисти малювали на асфальті сюжети на улюблену літню тематику. Малюнки вийшли веселі, смішні, радісні й кольорові, як і дитяче бачення світу.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/24_june_litniy_tabir_vlad_efgallery1/17.jpg)
Пізнавальними були й екскурсії до дитячої бібліотеки, де учням, окрім презентацій нових цікавих книг, проводили майстер-класи з виготовлення магнітів на холодильник (у стилі квілінг), ікебани, орігамі, букетних композицій.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/24_june_litniy_tabir_vlad_efgallery1/18.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/24_june_litniy_tabir_efgallery1/22.jpg)
Також майстер-класи проводила мама нашої учениці Кочевих Юлія. Вона розповіла учням про те, як скручують (виготовляють) свічки з вощини. І кожен мав змогу це зробити самостійно. А ще на таких заняттях учні вчилися декорувати дерев’яні дощечки.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/24_june_litniy_tabir_vlad_efgallery1/32.jpg)
Щоденні прогулянки у міському парку на свіжому повітрі були невід'ємною складовою оздоровчого відпочинку.
Неодноразово діти відвідували кінотеатр, «Галерею мистецтв».
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/24_june_litniy_tabir_efgallery1/30.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/24_june_litniy_tabir_efgallery1/29.jpg)
Неабияке захоплення у маленьких гімназистів викликала екскурсія до пожежної частини №13 Дніпровського району м. Києва. Діти мали змогу зблизька роздивитися пожежні машини, побачити, якою ж насправді високою є рятувальна драбина, як рятувальники швидко збираються на виклик.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/24_june_litniy_tabir_vlad_efgallery1/4.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/24_june_litniy_tabir_vlad_efgallery1/2.jpg)
Щодня учні отримували повноцінне харчування у кафе «Відпочинок».
Перебуваючи у літньому таборі, гімназисти ще більше здружилися, навчилися з користю проводити свій вільний час, спостерігати і досліджувати природу рідного краю, дбайливо ставитися до свого життя і здоров’я. А це обов’язково знадобиться їм у подальшому житті.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/24_june_litniy_tabir_vlad_efgallery1/13.jpg)
Гарного літнього відпочинку!
(Фотозвіт із відпочинку у літньому таборі Ви можете переглянути на фотогалереї сайту)
Див. також літній табір відпочинку у 2012-2013, 2013-2014, 2014-2015 н.р.