Літній табір відпочинку у приватній Лінгвістичній гімназії

26 червня 2015 р.

Літній табір відпочинку

у приватній Лінгвістичній гімназії

З 2 по 26 червня 2015 року в гімназії для учнів початкових класів працював літній табір.

Для гімназистів було організовано заняття з письма, математики, англійської мови, читання. Вони займалися розвивальними, дидактичними іграми, читали казки, розігрували сценки, а також малювали, ліпили,  робили різноманітні   саморобки   і просто спілкувалися на цікаві теми.

Свої творчі здібності діти змогли проявити в конкурсі малюнків на асфальті до Дня захисту дітей. Гімназистам було запропоновано пофантазувати і намалювати чарівний  світ  живої   і неживої природи та презентувати його.

Пізнавальну програму табору для допитливих малюків продовжили захоплюючі ексіурсії до дитячої бібліотеки. Учням проводили цікаві майстер-класи по виготовленню ляльки-мотанки, янголятка, підставки під чашку, малюнків сіллю та цікава ігротека.

Також майстер-класи проводилися в гімназії, де учні мали змогу пізнати таємниці гончарства та розфарбовування дерев’яної дощечки, які проводила мама нашої другокласниці Насті Кочевих –  пані Юлія.

Учні також відвідували кінотеатр,  де дивилися цікаві мультики, гуляли на свіжому повітрі, ходили в парк, на атракціони, каруселі, відвідали Національний спортивний комплекс "Олімпійський".

Для гімназистів було організовано харчування у кафе «Відпочинок». Смачні корисні страви дуже подобалися малечі.

Та на жаль місяць швидко минув і гімназистам все ж таки довелося на деякий час попрощатися з рідною гімназією.

Змістовних і цікавих вам канікул, дорогі гімназисти!

До зустрічі 1 вересня!!!

Див. також літній табір відпочинку у 2012-2013, 2013-2014, 2015-2016 н.р.