Літній табір відпочинку

27 червня 2013р.

Літній табір відпочинку

Під час літніх канікул, протягом червня, для учнів початкової школи гімназії  було організовано літній табір відпочинку.

Для гімназистів було організовано додаткові заняття з письма, математики, англійської мови, читання.

У вільний час  вони займалися розвивальними, дидактичними іграми, читали казки, розігрували сценки, а також малювали, ліпили, робили витинанки і просто спілкувалися на цікаві теми.

Щодня маленькі гімназисти ходили на прогулянку в парк, на атракціони, каруселі.

Також діти відвідували кінотеатр,  де дивилися цікаві мультики.

Для гімназистів було організовано харчування у кафе «Відпочинок». Смачні корисні страви дуже подобалися малечі.

Діти з радістю відвідували літній табір, оскільки  гімназія для них – це другий дім.

Див. також літній табір відпочинку у 2013-2014, 2014-2015, 2015-2016 н.р.