Святкування Останнього дзвоника

25 травня 2012 р.

Святкування останнього дзвоника

Останній дзвоник. Скільки в ньому спогадів, радості, мрій і  сподівань. Які ніжні почуття охоплюють душу, а серце переповнює любов до життя, до рідної гімназії, коли чуєш останній шкільний дзвінок.

25 травня у приміщенні святково прибраної актової зали Лінгвістичної гімназії було дуже людно: зібралися гімназисти, вчителі, батьки та гості.

Директор гімназії Дашковська Валентина Петрівна привітала усіх присутніх із цим чудовим святом. Валентина Петрівна підвела підсумки роботи за  2011-2012 навчальний рік.

Цей навчальний рік видався досить плідним на високі результати. Із 134 учнів гімназії на відмінно закінчили навчальний рік 46 учнів, не враховуючи першокласників, котрі оцінюються вербально.  Відмінники складають 40 % від загальної кількості гімназистів. Атестати про повну загальну середню освіту отримали 9 учнів, а 3 учні закінчили гімназію із золотою медаллю.

Учні нашої гімназії показали високий рівень знань на районних та міських олімпіадах з навчальних дисциплін, а також на ХVI  Міжнародній олімпіаді «Інтелект».

Дипломами Головного управління освіти і науки м. Києва

за призові місця в міських олімпіадах нагороджені:

-                Сіденко Олексій, учень 10-го класу;

-                Руденко Єлизавета, учениця 10-го класу;

-                Коваленко Данило, учень 6-го класу;

-                Шадурська Аліна, учениця 10-го класу;

-                Науменко Микита, учень 7-го класу;

-                Клименко Марк, учень 9-го класу.

Грамотами Управління освіти Деснянської районної

у м. Києві державної адміністрації  за призові місця

в районних олімпіадах нагороджені:

-                  Коваленко Данило, учень 6-го класу;

-                  Гончаренко Олександра, учениця 7-го класу;

-                  Сіденко Олексій, учень 10-го класу;

-                   Науменко Микита, учень 7-го класу;

-                   Вихор Анастасія, учениця 8-го класу;

-                   Желєзко Діана, учениця 9-го класу;

-                   Слива Марія, учениця 7-го класу;

-                   Клименко Марк, учень 9-го класу;

-                   Руденко Єлизавета, учениця 10-го класу;

-                  П’ята Юлія, учениця 8-го класу.

Відмінники навчання були нагороджені Похвальними листами Міністерства освіти і науки України за високі досягнення у навчанні.

Крім цього, за особливі успіхи у навчанні та активну участь у житті гімназії 67 учнів отримали заохочувальні стипендії від директора гімназії. Спонсорську допомогу для виплати стипендій кращим гімназистам надала Огородник Наталія, мама учениці 10-го класу Білошкап Вікторії.

Під мелодію пісні «Вчителька моя» гімназисти вручили квіти вчителям гімназії, подякували їм за кропітку працю. Слова подяки на адресу гімназії  і особисто директору Дашковській Валентині Петрівні висловила Ольга Сіденко, мама учня 10 класу Сіденка Олексія.

На завершення свята учениці 8-го класу Фоменко Маргарита та П’ята Юлія виконали пісню «Школа».

Останній дзвоник, який дали учні 1-го класу Яценко Гліб та Косолап Олександра, ознаменував початок літніх канікул.

Бажаємо вам, любі гімназисти, гарно відпочити, набратися сил для для   для майбутніх звершень. Нехай щастить!

Чекаємо вас 1 вересня!

(Фотозвіт зі свята ви можете переглянути на фотогалереї сайту)

Див. також свято осаннього дзвоника у 2012-2013, 2013-2014, 2014-20152015-2016 н. р.