День цивільної оборони

19 квітня 2016 р.

День цивільної оборони

19 квітня 2016 р. у приватній Лінгвістичній гімназії провели день цивільної оборони. Метою заходу було вироблення у гімназистів умінь та навичок чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях. Підготував цей захід учитель допризовної підготовки юнаків Довганюк_Микола_Григорович.

Учні 10-11-х класів продемонстрували виконання навчальних нормативів першої медичної допомоги у надзвичайних ситуаціях №2, №3.

А учні 8-х та 10-х класів виконали норматив з одягання протигазу №1.

Куратори класів провели виховні години, де розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки, ознайомили з планом дій під час радіаційної небезпеки, провели вікторину «Правила поведінки у надзвичайних ситуаціях».

Також проведено планове тренування з учнями приватної Лінгвістичної гімназії з евакуації за сигналом «Увага всім». Під час евакуації гімназисти вдосконалили свої теоретичні знання та практичні навики поведінки в екстремальних ситуація, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Див. також день цивільної оборони у 2012-2013, 2014-2015 н. р.