Виставка домашніх тварин

20 квітня 2012 р.

Виставка домашніх тварин

20 квітня 2012 року в приватній Лінгвістичній гімназії в рамках декади природничих дисциплін відбулася виставка домашніх тварин.

На виставці були представлені домашні тварини наших учнів: собаки, коти, папуги, кролики, криси, хом’яки та інші. Учні із великим задоволенням розповіли про своїх улюбленців, про їхні звички.

Дуже сподобалася усім дітям собака Афродита, яку привела учениця 3-го класу Горбачова Інга. Велику та дружну сім’ю японських карликових мишей приніс учень 2-го класу Дзюбановський Гліб, а його однокласник Дашковський Олександр завоював симпатії відвідувачів виставки, показавши двох веселих папуг Віку та Колю. Дуже високий рівень підготовки (виконання команд та трюків)  показала собака Джессі, яку привів учень 5-го класу Себиченко Ілля.

Усі діти залишилися дуже задоволеними виставкою – кожен отримав можливість погратися із тваринками, а їхні господарі змогли обмінятися досвідом виховання своїх улюбленців.

Кішка Матильда (господар - Кисіль Катерина)

Кішка Матильда                                Риба-ніж                                Собака Шаня

(господар - Кисіль Катерина)          (господар - Максименко Іван)       (господар - Сірош Євгенія)

Собака Моллі

(господар - Градович Михайло)

Папуги хвилясті Коля і Віка

(господар - Дашковський Олександр)

Собака Джим

(господар - Мішкой Анастасія)

Собака Афродіта

(господар - Горбачова Інга)

Кіт Вінта

(господар - Себиченко Ілля)

Акваріумні рибки дискуси

(господар - Максименко Іван)

Японські карликові миші

(господар - Дзюбановський Гліб)

Собака Соната

(господар - Фоменко Маргарита)

Собака Шмельок

(господар - Мелконян Аркадій)

Собака Джессі

(господар - Себиченко Ілля)

Див. також виставка домашніх тварин у 2012-2013, 2013-20142014-2015, 2015-2016 н. р.