Художня студія

ХУДОЖНЯ СТУДІЯ

4 вересня розпочала роботу художня студія

(малюнок, живопис, графіка).

Заняття проводяться двічі на тиждень

кабінет № 38.

Графік роботи: понеділок та середа

з 15.15 до 16.15

Вартість  абонементу - 650,00 грн.

Заняття веде

Малиновська Аліна Сергіївна

Запис у секретаря гімназії

Образотворче мистецтво надзвичайно багатогранне і цікаве, у сукупності своїх видів воно створює реальну картину життя людини та довколишнього світу, а також наочно втілює ті образи, яких немає в реальності, але які є наслідком людської фантазії. Справляючи на людину чи не найефективнішу дію, образотворче мистецтво розкриває її духовний світ, емоційно-чуттєву сферу,  поглиблює знання, інтенсифікує візуальний і сенсорний досвід, формує загальну та естетичну культуру.

Для образотворчого мистецтва властиві невербальні способи висловлення ставлення особистості до предметів і явищ дійсності уформі візуальних символів, асоціативних зіставлень та художніх образів. З огляду на невичерпні можливості образотворчого мистецтва як педагогічного засобу виховання цілісної особистості в гімназії було створено художню студію.

Заняття в художній студії мають комплексний вплив на роботу таких сфер дитини як почуття і рух. Образотворче мистецтво потребує  синхронної взаємодії одразу декількох психофізичних функцій і допомагає дитині розвинути мілку моторику рук, зорову пам`ять і увагу.

Гімназисти звикають  до дисципліни і вчаться поєднувати відповідальну роботу з хвилинами веселого, творчого спілкування. Такі заняття допомагають їм адаптуватись в соціумі, що добре впливатиме на  життя і навчання в майбутньому.

Учні художньої студії прекрасно засвоюють такі закони художнього процесу, як простір, перспектива, відтворення світлотіні, відтінки кольорів.
Бажання удосконалюватись підштовхує дитину до експериментів і використання нових технік малювання.
На відміну від  шкільного уроку, заняття в художній студії  створює умови для розвитку творчого потенціалу кожної особистості.

Мета студії

Ознайомлення гімназистів з основними видами і жанрами візуального мистецтва, з основними законами побудови художнього твору.

Формування навичок та умінь роботи з різними художніми матеріалами, виражальними засобами різних видів образотворчого мистецтва.

Розвиток здатності дитини до творчості за законами краси.

Виховання ціннісного ставлення до мистецької спадщини.

Завдання студії

Ознайомити гімназистів з видами образотворчого мистецтва, а також зі специфічними засобами їх художньо-образної виразності.

Формувати спеціальні знання з предметів (основи живопису, основних законів композиції, основних законів перспективи, елементарних основ дизайну).

Формувати навички виконання ескізних замальовок та перевтілювати їх в об'ємні композиції.

Удосконалювати вміння гімназистів працювати з нетрадиційними матеріалами.

Формувати художній смак, здібність бачити, відчувати красу та гармонію, вміння естетично  аналізувати твори мистецтва, оцінюватисвою роботу.

Розвивати художні здібності гімназистів у творчій діяльності, розширювати уявлення про оточуючий світ.

Формувати в уяві учнів цілісну картину культурного простору.