23 жовтня 2015 р.
Екскурсія до страусиної ферми
Чи доводилося вам власноруч годувати страусів? Для цього не обов`язково вирушати у мандрівку до інших країн, а варто лише відвідати страусину ферму, що знаходиться у селі Чубинське Бориспільського району Київської області. Саме туди і відправились гімназисти 23 жовтня 2015р.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/23_october_ostrich_farm_efgallery1/17.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/23_october_ostrich_farm_efgallery1/16.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/23_october_ostrich_farm_efgallery1/11.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/23_october_ostrich_farm_efgallery1/12.jpg)
Допитливих учнів тут зустріли доброзичливі екскурсоводи. Юні дослідники дізнавалися, що маленькі страусята живуть у «ясельній гpупі», а дорослі – у великих загонах. Кожен гімназист мав можливість потримати в руках «чудо-яйце» страуса, яке має товщину шкарлупи 3 мм. Цікаво, що страусине яйце може важити від 600 г до 2.5 кг!!! Гімназисти дізнались про те, що насправді страуси не ховають свої голови в пісок, а втікають, як тільки відчувають небезпеку.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/23_october_ostrich_farm_efgallery1/18.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/23_october_ostrich_farm_efgallery1/8.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/23_october_ostrich_farm_efgallery1/6.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/23_october_ostrich_farm_efgallery1/7.jpg)
Окрім страусів, на фермі живе величезна кількість інших тварин та птахів різних видів. Найбільш цікавою для учнів видалася родина віслюків на чолі з татом Жорою.
А ще на фермі є незвичайний експонат-атракціон – справжній невеличкий літак, у якому можна поштурвалити в кабіні пілота і посидіти на місці пасажира.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/23_october_ostrich_farm_efgallery1/5.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/23_october_ostrich_farm_efgallery1/19.jpg)
Удосталь погулявши на свіжому повітрі та придбавши сувеніри, весела юрба гімназистів відправилася додому.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/23_october_ostrich_farm_efgallery1/9.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2015-2016/23_october_ostrich_farm_efgallery1/15.jpg)
Екскурсія була дуже цікавою та пізнавальною. Учні залишилися задоволеними, сповненими нових вражень та позитивних емоцій.
Див. також екскурсія до страусиної ферми у 2014-2015 н.р.