Веселі старти - 2015
|
15 травня 2015 р.
Веселі старти – 2015
15 травня 2015 року в приватній Лінгвістичній гімназії відбулися спортивні змагання «Веселі старти», які організував та провів учитель фізичної культури, майстер спорту з футболу Шегімага Сергій Володимирович.
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2014-2015/15_travnya_veseli_starty_efgallery1/3.jpg)
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2014-2015/15_travnya_veseli_starty_efgallery1/6.jpg)
У змаганнях взяли участь команди 2-го та 3-го класів. Силу, мужність, зібраність, кмітливість, взаємопідтримку справжній олімпійських запал демонстрували гімназисти під час проходження естафет «Передача м’яча», «Кувирки», «Стрибки з жабкою», «Човниковий біг», «Звивиста доріжка». Перейняті командним духом, учні підтримували один одного, адже розуміли, що лише спільне долання перешкод приносить перемогу.
На втіху всім учасникам, перемогла дружба!
![](//lgymnasium.kiev.ua/images/2014-2015/15_travnya_veseli_starty_efgallery1/7.jpg)
Вітаємо учасників змагань та бажаємо нових спортивних досягнень!!!
Див. також змагання з легкої атлетики у 2013-2014, 2015-2016 н. р.
|
![](img_0/spacer.gif) |