Змагання з легкої атлетики "Веселі старти"

23 травня 2014 р.

Змагання з легкої атлетики

"Веселі старти"

Спортивні змагання – це чудова можливість не лише долучити гімназистів до світу спорту, а й наповнити дитинство незабутніми яскравими моментами. Саме тому в гімназії протягом навчального року проводяться різноманітні спортивні турніри, змагання, естафети та свята.

23 травня 2014 року  відбулися змагання з легкої атлетики під назвою  «Веселі старти», у яких взяли участь учні 1 – 6 класів гімназії. Організатором та головним суддею змагань юних спортсменів виступав учитель фізичної культури, майстер спорту з футболу Шегімага Сергій Володимирович.

Понад 20 учнів гімназії отримали нагоду продемонструвати свою спортивну підготовку та перевірити себе на спритність та витривалість.

У нелегкій боротьбі перемогу здобули:

серед хлопців

І - Жигалюк Артем, 5 кл.;

ІІ – Гузько Михайло, 4 кл.;

ІІІ – Бородай Богдан, 4 кл.;

ІV – Чмір Кирило, 4 кл.;

серед дівчат

І – Кульгейко Софія, 3 кл.;

ІІ – Кристя Аліса, 3 кл.;

ІІІ – Клименко Настя, 3 кл.;

ІV – Дідович Каріна, 3 кл.

Вітаємо переможців та бажаємо всім учасникам спортивних змагань міцного здоров’я та нових спортивних досягнень!

Див. також змагання з легкої атлетики у 2014-2015, 2015-2016 н. р.